Kategoriler

Hitech Medicals Testabol C 200mg 10 Ampul

Hitech Medicals Testabol C 200mg 10 Ampul
Marka: Hitech Medicals
Stok Kodu: htc2552
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 800TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

HITECH MEDICALS TESTABOL 200MG 10 AMPUL  (TESTOSTERON CYPIONAT)

Ürünleri seri kodunu check etmek için; https://hitechmedicals.com/hm/check-product/

Testosteron Enanthate ile Testosteron Cypionate arasındaki tek fark, Testosteron Enanthate'in yaklaşık 10 gün süren bir aktivasyon süresine sahip olmasıdır. Maksimum etkiyi elde etmek için her 5-7 günde bir enjekte edilmesi gerekir.

Testosteron Cypionate ise yaklaşık 15 gün süren bir aktivasyon süresine sahiptir. Maksimum etkiyi sağlamak için 7 günde bir enjekte edilir.

Her iki form da aynı etkiye sahiptir. Cypionate biraz daha uzun esterlidir, ancak belirgin bir fark yoktur. Enanthate Avrupa'da yaygın olarak kullanılırken, Cypionate özellikle Amerikalı sporcular arasında popülerdir.

Testosteron Cypionate, vücutta yaklaşık 10 gün kalabilen doğal bir androjen ve testosteron türevidir. Kuvvetlenme, kansızlık tedavisi ve menopoz döneminde kadınlar için kullanılabilir. Sporcularda ise güç ve kas gelişimine katkı sağlar ve hızlı etki gösterir. Diğer doping ilaçlarıyla iyi bir şekilde kombine edilebilir.

Testosteron Cypionate Kullanımı: Haftada 250 mg kullanımı başlangıç için idealdir, özellikle daha önce hiç steroid kullanmamış sporcular için. Haftada bir kez enjekte edilir ve ortalama haftalık dozaj 500 mg ila 1000 mg arasındadır.

Testosteron Cypionate Kombinasyon: Anapolon (Oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat gibi steroidlerle kombinasyonları oldukça etkilidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com