Kategoriler

Bayan Sporcular Ve Anabolik Steroidler

BAYAN SPORCULAR VE STEROİD

Sık sık gelen sorulardan biri ‘bayanlar steroid kullanabilir mi?’

Evet, bayan sporcular deneyimlerine ve hedeflerine göre kürler uygulayabilir ancak, sadece kilo vermek isteyen amatör seviyedeki bayan sporcular veya spor yapmayan bayanlar için Clenbuterol, Tenuate veya Peptidler gibi yağ yakan ve iştah kesen gençleştiren ürünler tercih edebilir, bu ürünleri sporsuzda kullanabilirler. Ayrınca son zamanlarda çok popüler olan shredder sarmsıda deneyebilirsiniz.

  • Sporlu veya Sporsuz kullanılabilen yağ yakıcı ilaçlar; ClenbuterolBenelux Shredder
  • Sporlu veya Sporsuz kullanılabilen iştah kesici ilaçlar; Tenuate Retard, Benelux Shredder
  • Gençleştiren Güzellik için kullanılan aynı zamanda yağ yakan ürünler;  Cjc1295, Fragment, Aod, Sermorelin, Cinnatropin

Profesyonel spor yapan, daha fit görünüm isteyen, daha kaslı ve güçlü görünmek isteyen sporcular oxandrolon, winstrol, rimabolan gibi ilaçlar kullanabilirler, bu ilaçlar biribiri ile kombine edilebilir veya tek başına kullanılabilirler. Oxandrolon, winstrol ve Rimabolan ilaçlarında ciddi kalıcı rahatsız edici herhangi bir yan etki yoktur. Aşağıda çeşitli amaçlar için kullanılabilicek bayan steroid kürlerine göz atabilirsiniz.

Başlangıç seviye

  • Kas artışı, sertlik ve güç artışı için Günlük 10mg oxandrolon 8 hafta boyunca
  • Hafif kas kazanımı için günlük 10mg winstrol tablet 8 hafta boyunca

Orta Seviye

  • Kas artışı, Pump, güç artışı ve hatlı görünüm için Günlük 20mg oxandrolon 12 hafta boyunca
  • Güç ve Sertlik için günlük 20mg winstrol tablet 12 hafta boyunca

Tavsiye edilen kürleri ufak dozajlarla başlayıp sonradan artırmanız tavsiye edilir, etkiler kişiden kişiye göre değişebilir, bazen düşük dozajlı olarak iki ilacı kombine etmek daha iyi olabilir mesela;

Günlük 10mg winstrol+ Günlük 10mg oxandrolon 10 hafta boyunca kullanıldığında güç, kuvvet, dayanıklılık ve kas artışı sağlayacaktır. Ayrıca iğneden korkmayan biri bu küre rimabolanda ekleyebilir. Rimabolan bayan sporcularda kas kütlesinin arıtırılmasında ve diyet döneminde kas kaybının önlenmesinden çok etkili steroidlerden biridir.

Eğer Profesyonel bir sporcu iseniz yani yarışamalara katılıyorsanız Testosteron, masteron, trenblon gibi anabolikleri veya diğer bir deyişle erkek sporcuların kullandığı bütün ilaçları düşük dozajlarda kullanabilirsiniz. Testosteron bilindiği üzere erkeklik hormonudur, testosteron kullanan bayan sporcu bazı yan etkileri baştan kabul etmiş olmalıdır, klitoris büyümesi, kıllanma, sesin kalınlaşması, göğüslerin küçülmesi gibi yan etkiler görülebilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bayanlar İçin Yağ Yakım Kürü
BAYANLAR İÇİN HAFİF YAĞ YAKIM KÜRÜ Fazla yağlarından kurtulmak isteyen bayanlar ..
1.600TL
4 yorum yapılmış.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com