Sıkca Sorulan Sorular

INSTAGRAM:   ahmeterenster  (Instagramı aktif kullanmıyoruz kötü niyetli kişiler tarafından suistimal ediliyor, yinede var olan sayfamızı inceleyebilirsiniz)

UYGUN FİYATLARIN DEVAMLILIĞI İÇİN ÖDEMELERİNİZİ TETHER(USDT) ILE %10 INDIRIMLI ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

2500TL ALTI SİPARİŞLERİNİZİN ÖDEMESİ SADECE KRİPTO USDT İLE YAPILABİLİR. %10 İNDİRİM GEÇERLİDİR.

KRIPTO ÖDEME NASIL YAPILIR

Size Nasıl Güvenebiliriz?

Bizimle alakalı detaylı bilgiye ulaşmak için Hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Müşteri memnuniyeti her zaman kar amacından önce gelmektedir. Müşteri yorumlarını paylaştığımız instagram adresimiz: ahmeterenster

Nasıl Sipariş Verebiliriz?

Websitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz veya Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Siparişim Kaç Günde ulaşır?

İş günleri dahilinde saat 15:30 ya kadar yapılan ödemelerin siparişleri aynı gün kargolanır. İstanbul'a olan uzaklığınıza bağlı olarak 1-2 gün içerisinde kargo tarafınıza teslim edilmektedir. İstanbul içi 24 saat içinde teslim olur, acil bir durum varsa İstanbul içi 2-3 saat içinde kurye ile teslimat seçeneği belirli şartlar altında mevcutdur.

Kargo Takip Veriyormusunuz?

Evet kargo takip numarası whatsapp’dan iletilmektedir, Kargo takip gönderim saati akşam 19:00-20:00 saatleri arasında’dır.

Not: Saat 15:00-18:00 arası kargom çıktımı, kargom nerede, kargom çıkarmı, kargo takip atarmısınız vb soruları sormayınız. Bu soruları cevaplamak ciddi mesai saati gerektiriyor. Kargo takipler 18:00 den sonra whatsapp'dan iletilmektedir merak etmeyiniz.

Kargo Ücretsiz mi?

Kripto ile yapılan 1500tl üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilir, 1500 tl altında olan siparişler için kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere kapıda ödenir, kargo ücretini önden almıyoruz, lütfen 1500 altı siparişleriniz için kargo ödemesini tarafımıza yapmayınız, yaptığınız takdirde iade yapamıyoruz. Kargo ücreti 100tl'dir. İban ile ödeme yapıldıysa tutar fark etmeksizin alıcı ödemelidir.

İndirim Yapabilir misiniz?

Ürün kalitesi, Marka çeşitliliği, Hızlı hizmet değerlendirildiğinde fiyatlarımız rakipsizdir, ancak Bitcoin veya diğer kriptolar ile ödeme yapmak isterseniz koşulsuz %10 indirim mevcuttur. ( Bu indirim kesinlikle sadece kripto ödemesi için geçerlidir, harici bir ödeme şekli ile asla teklifte bulunmayınız)

Yurtdışı Gönderiminiz varmı?

Dünya’nın her bir ucuna gönderimiz vardır.

Nasıl Ödeme Yapabiliriz?

Havale-Eft, Kripto para, Moneygram, Ria, Zolota Korona

Sipariş için herhangi bir alt sınır varmı?

Evet, minimum Sipariş Tutarı 500tl'dir.

Kapıda Ödeme Varmı?

Evet, Kapıda ödeme 4000tl ve üzeri siparişe +300tl farkla mevcutdur ve bu tutarı önden havale ile almaktayız, önden almamızın sebebi ise keyfi sipariş verip almama durumlarını engellemektir. Ayrıca 300tl’lik tutarın tamamı kargoya ödenen masraflardır, bu tutar üzerinden kazancımız yoktur.

Ürünleriniz Orijinal mi?

Web sitemizde bulunan bütün ürünler doğrudan üreticiden tedarik edilmektedir ve orjinallik garantilidir. Seri numara doğrulama sistemi ile bir çok ürünün orjinalliği resmi websitelerinden teyit edilebilmektedir. Ayrıca bazı markalar laboratuvar testi ile tasdiklenmektedir. Üçüncü kişiler arada olmadığından fiyatlarımızda makul seviyededir.

Ürünleri Nereden Temin Ediyorsunuz?

Web sitemizde bulunan ürünler doğrudan üreticiden temin edilmektedir. Markanın üretildiği ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

Bu kadar çok çeşitli ürünü ve markayı nasıl bulabiliyorsunuz?

Sizleri tek bir markaya veya ürüne mahkum etmemek adına, mümkün olduğunca geniş yelpazede ürün sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparkende eski ve köklü bağlantılarımızı kullanıyoruz.

Steroid Kullanmak istiyorum Yardımcı Olurmusunuz?

Whatsapp üzerinden boy, kg, yaş ve hedef gibi bilgiler ilettiğiniz takdirde size uygun kürler konusundan yardımcı olabiliyoruz.

Beslenme ve Antrenman Programı Veriyormusunuz?

Maalesef hayır, beslenme ve antrenman konusu kişiden kişiye değişmektedir en sağlıklı olanı kendiniz araştırıp öğrenmenizdir. Biz sadece anabolik steroid kullanımı ve tedavisi ile alakalı tam anlamıyla destek sağlamaktayız.

Büyüme Hormonu Ürünlerini Nasıl gönderiyorsunuz?

Soğuk zincir ambalajlar ile sıcaktan etkilenmeyecek şekilde gönderiyoruz.

Size Ulaşamıyorum Ne yapmalıyım?

Çalışma saatlerimiz hafta içi 8:00-20:00 arasıdır, bu saatler dışında, resmi tatillerde, haftasonunda size cevap verme süremiz geç olabilir telaş etmeyiniz. Ayrıca 16:00-18:00 arasıda cevap süremiz uzayabilir.

Her konuda sizden destek alabilirmiyiz?

Evet, anabolik steroidler, sarmslar, peptidler kısaca sitemizde bulunan bütün ürünler hakkında ürün alsanızda almasanızda gönül rahatlığı ile bilgi alabilirsiniz. Sizlerden ricamız sorularınızı ve taleplerinizi whatsapp üzerinden mümkün olduğunca sade ve sonuç odaklı iletmeniz, böylece daha hızlı ve daha etkin yardımcı olabiliriz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bütün imkanlarımızı son limitine kadar kullanmakta ve sürekli geliştirmekteyiz ancak gün içinde yoğunluk olan saatlerde tam verimle ilgilenemediğimiz durumlar için özür dileriz.

(Gün içinde zamanımızın büyük bir bölümü sizlerin soruları ve sipariş alımları için kullanıyoruz, sizlerle le ilgilenirken aynı zamanda kargo hazırlığı, operasyonel süreçler, insani ihtiyaçlar gibi bir çok süreç mevcut, bu süre içinde bazı mesajlarınızla tam olarak ilgilenemeyebiliriz, bazen çok kısa cevaplar verdiğimizden şikayetci olanlar oluyor ancak yetişememekten kaynaklanıyor malesef, bu gibi durumlar için şimdiden özür dileriz)

& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com