Kategoriler

Generics Pharma

Generics Pharma 14 yıldır anabolik steroidler ve diğer sağlık ürünleri üzerine çalışan sertifikalı üreticilerden biridir. Generics pharma sadece GMP standartlarını karşılayan yüksek kalite hammaddeler ile son derece steril şartlarda üretim yapmaktadır. GMP=(Good Manufacturing Practices)

Üretim aşamasında araştırmalar ve geri dönüşler baz alınarak her ihtiyaca yönelik alternatif ürünler sunulmuştur, Su bazlı, Yağ bazlı, Kısa eser, uzun ester ve mix ürünler açısından oldukça zengin bir ürün yelpazesi vardır. Şu an için sadece enjeksiyon üretimleri vardır tablet ürünleri yoktur, yakın zamanda ürün yelpazesine eklenmesini bekliyoruz.

Generics Pharma ürün kalitesinden bahsedecek olursak, gayet tatmin edici geri dönüşler aldığını söyleyebilirim hiç olumsuz yorum yok, yurtdışında da olumlu yorumlar mevcut. Fiyat/Performans olarak iyi bir marka diyebiliriz.

Generics Pharma'nın orjinalliği bu siteden http://www.genericspharma.com  doğrulanabilir. Kutu üzerinde yer alan QR kodu okutun bu site üzerinden check edin. Sitemizde bulunan ürünler orjinallik garantilidir.

Generics Pharma Ürünlerine ulaşabileceğiniz Bağlantı: /generics-pharma

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com