Kategoriler

Boldenon, Boldebolin, Equipoise Nedir?

Boldenon undecylenate, Boldenon, Boldever, Boldebolin, Boldebal, Boldoject, Veboldex, Equipoise, Ganabol,Ultragain gibi piyasada farklı isimlerle bulunabilir.

Boldenon'a kimyasal bileşim olarak kağıt üzerinde baktığınızda temel olarak danabol'ün enjeksiyon hali gibidir, Ancak tek büyük bir fark vardır. Danabol 17aa oral steroidtir ve sadece 8 saat yarılanma süresi vardır.  Boldenon 17aa'dan yoksun ama çok uzun ester zinciri olan Undecylenate ile bağlıdır. Boldenon'un yarılanma süresi 14 gündür.

Boldenon devasa kas kütlesi kazandıran ve iştah açan bir ilaçtır. Hem bulk hemde diyet dönemlerinde kullanılabilir fakat boldenonun kullanım süresi çok önemlidir. 4. haftadan itibaren etkiler görülmeye başlanır, somut bir sonuç alabilmek için en az 6 hafta kullanmak gerekir. 12 haftadan sonraki kullanımlarda boldenon ile devasa kaslara sahip olabilirsiniz.

Boldenon Kullanımı ve Dozaj;

Boldenon diğer adıyla equipoise vücut geliştirmeciler ve atlet'ler tarafından dayanıklılığı artırmak, kas kütlesini artırmak ve kırmızı kan hücrelerini artırmak için kullanılır. Boldenon ile ilgili bilmeniz gereken tek şey yavaş ama kaliteli kas kütlesi kazandırmasıdır.

Son yıllarda powerlifter'lar ve vücut geliştirmeciler deca durabolin yerine en ideal steroid olarak boldenonu tercih etmeye başlamışlardır. Bunun nedeni boldenon ile çok daha az yan etki ile çok daha kaliteli kas ve güç kazanımıdır. Ayrıca boldenon vücutda kan akışını kolaylaştırıp kaslara daha fazla kan gitmesini sağlar.

  • Erkekler için; Haftalık 400-600mg ideal kullanım miktarıdır ancak karaciğer koruyucu ürünleriniz tam olduğu sürece 1000mg'a kadar çıkılabilir.
  • Bayanlar için; haftalık 50-100mg yeterlidir.

Boldenon Yan Etkileri;

Yan etki bakımından en zararsız ve en etkili ilaçtır, ancak her steroidde olduğu gibi sivilce, ses kalınlaşması, yağlı cilt gibi etkiler görülebilir.

İştah açma özelliğide yan etki olarak kabul edilebilir ama herkesde görülmeyebilir bu etki.

Boldenon çeşitleri ve fiyatları için tıklayın.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com