Hakkımızda

Spor camiasında olup aktif olarak supplement ve ilaç sektöründe çalışmalarımızı yürütüyoruz.Müşterilerimizin talebi üzerine online sipariş ve destek sayfamızı hizmete açtık. Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayarak en iyi ürünleri kapınıza kadar teslim ediyor ve alışveriş sonrası gereken desteği sağlıyoruz.

Prensiplerimiz;

steroidsiparis22.com'dan alışveriş yapmanın avantajları;

  1. Kurye ile hızlı teslimat. (Belirli koşullar altında)
  2. Talebe uygun ödeme seçenekleri.
  3. Kapıda Ödeme (+300tl Farkla 5000tl üzerine)
  4. Gizlilik
  5. En iyi fiyat garantisi.

Her müşteriye her konuda yardımcı olmaya hazırız, Bizimle ve online sitemizle ilgili eleştiri ve tavsiyelerinizi steroidfiyatlari@gmail.com mail adresimize tereddüt etmeden iletebilirsiniz.

Not: Bu sitedeki bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sizlere sunulmuştur, tavsiye değildir. Hiç bir ürünü asla bilinçsiz kullanmayınız, yeterli bilgiye sahip değilseniz bir uzmandan yardım alın veya bizimle irtibata geçin.

 Sitemizde yer alan bilgiler tarafımızca emek, bilgi birikimi ve tecrübemiz sayesinde yazılmış olup, Türkiyede bilinmeyen bir çok konuda doğru bilgi kaynağı olma görevini üstlenmemiz, örnek alınacak bir kaynak olmamızı sağlamıştır, Bugün bizim tecrübe ve bilgilerimizin forum, dergi, blog gibi ortamlarda birebir kopyalanarak yayılması doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

   INSTAGRAM REFERANS:   https://www.instagram.com/ahmeterenster/

 

& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com