Kategoriler

Sarms: Büyüme Kürleri

Sarmslar, sporcular arasında performans artırıcı ve kas kütlesi artırıcı olarak son yıllarda çok popüler olmuştur. Popüler olmasındaki en büyük etken enjeksiyon gerektirmeden enjeksiyon kadar etkili sonuçlar vermesidir.

Bulk için kullanılan bir kaç çeşit sarms vardır, İşte yaygın olarak bulk için kullanılan bazı Sarms türleri ve bunların etkileri:

  • Ibutamoren(MK677): Kas kütlesini ve büyüme hormonu artırır, yeme isteğini artırır.
  • Ligandrol (LGD-4033): Kas kütlesi, güç artışı ve eklem kuvvetlendirme.
  • Ostarin (MK-2866): Kas kütlesinin artırır, yağ yakar, kaslara doygunluk pump verir.
  • Testolone (RAD-140): Kas kütlesini ve dayanıklılığı artırır, daha fazla ağırlık kaldırdığınızı hissedeceksiniz.
  • YK-11: Kas kütlesi ciddi miktarda artırır, kemikleri güçlendirir.
  • S-23: Kas kütlesi artırır, yağ yakar, temiz kütle için etkilidir.

Büyüme için en yaygın kullanılan sarms kürlerinden birkaçını örnekleyelim. LGD4033, az miktarda su tutma eğilimi gösterirken kas kütlesi ve güç kazanımıyla bilinir. MK677 ise büyüme hormonu seviyelerini artırma ve iştahı açma yeteneğiyle tanınır. Ayrıca RAD140, hızlı kas ve güç kazanımı sağlamanın yanı sıra hızlı bir toparlanma sürecine de yardımcı olabilir. Bu üçlü kombinasyon, büyüme hedeflerine ulaşmak için etkili bir sarms kürü olabilir.

Örnek Sarms Büyüme Kürleri;

MK677/LGD4033/RAD140: Büyüme,  güç artışı, eklem sağlığı ve toparlanma sürecini hızlandırmasıyla etkili bir büyüme sarms kürüdür.

MK677/RAD140/YK11: Ciddi şekilde büyüme, güç artışı, kemik sağlığı ve toparlanma sürecini hızlandıran çok etkili bir sarms kürüdür.

MK677/LGD4033: Büyüme ve eklem sağlığını destekleyen, büyüme hormonu salgısını artırıp aynı zamanda çok az miktarda da yağ yakabilen bir kür.

YK11/MK2866: Kaslara dolgunluk, pump ve güç veren efsane sarms kürlerinden biridir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com