Başlıklar

Benelux Pharma, 2018 yılında Polonya'da üretimine başlamış ve 2019 yılı sonlarında Türkiye pazarına sarms, anabolik ve peptid ürünleriyle giriş yapmıştır. Ayrıca, Amerika, Almanya, İngiltere, Suudi Arabistan ve birçok ülkede distribütörleri bulunmaktadır. Benelux Pharma ürünleri, Türkiye'ye giriş yaptığı andan itibaren satış rekorları kırmış ve hala Türkiye'nin en çok tercih edilen markası olmuştur. Bu satış başarısının temelinde rakipsiz fiyat ve kaliteli ürünler bulunmaktadır. Uygun fiyatların sırrı, c..
0 Bu makaleye yapılan yorumlar - Yorumları göster
Hem kilo alıp Hemde Kas kütlesini Artırmak; Eğer hedefiniz kilo alarak kas geliştirmek ise, yapmanız gereken disiplinli bir antrenman ile beraber bolca beslenmek, yiyebildiğiniz kadar yemek. Ancak bu demek değilki cipsler kolalar çikolatalar serbest, bu tür abur cuburlardan uzak durarak kaliteli yemeniz lazım. Disiplinli bir antrenman, bilinçli ağırlık çalışması, Çok sıkı yemek, zorlansak bile bol bol yemeye çalışmak. Yağ Yakarak Kas Artırmak; Eğer amacınız yağ yakarak zayıflamak ve bununla beraber kas geliştirmek ise, yapmanız ge..
Watson Pharmaceuticals
Watson Pharma 2008 yılından bugüne anabolik steroid üretiminde profesyonelleşmiş köklü bir firmadır, Bugüne kadar üretilmiş en kaliteli ve etkili steroidlerin üretimi Watson Pharma tarafından yapılmaktadır. Şu an piyasada Watson Pharmadan daha kaliteli bir ürün yoktur. Watson Pharma steroidleri, Jelatinli, siyah tamamen kendine özel kutusu ile beraber 10ml'lik flakonlar içerisinde gelmektedir. Kutuyu açtığınzda kapak kısmında, ürün doğrulaması yapabileceğiniz kazımalı check kodu yer almaktadır, Fl..
DNP Nedir? Nasıl Çalışır? Yan etkileri nelerdir?
DNP Nedir? Nasıl Çalışır? Yan etkileri nelerdir? Bu makalede dünyanın en tehlikeli yağ yakıcısı olan DNP ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz ve neden kullanmamanız gerektiğini açıklamaya çalışacağız. DNP Nedir? 2,4-Dinitrophenol, bilinen adıyla DNP'nin aktif etken maddesi hücresel solunumun bozulmasına yol açar, Dinitro, Nitrophen, Dinosan ve Dnoc olarak piyasada çeşitli isimlerde bulunabilir. Dnp normalde patlayıcı olarak, böcek ilacı olarak ve endüstriyel bir çok alanda çeşitli amaçlar ile kullanılmakt..
0 Bu makaleye yapılan yorumlar - Yorumları göster
Anabolik steroid kullanımlarında kür programına bakarak dozaj ayarlaması acemiler tarafından genellikle yanlış yapılıyor, mg ve ml çoğu zaman birbirine karıştırılıyor ve bu arkadaşlar ısrarla yanlış kullanmakta direniyorlar. En sık karşılaşılan yanlışlara örnek verecek olursak, kür programında haftalık 250mg testosteron yazıyor ise enjektörde 2.5ml ye kadar çekip enjekte ediyorlar, aslında 2.5ml çekerek 625mg testosteronu tek seferde enjekte etmiş oluyorlar ve bu sistem yanlış. Öncelikle kür programlarını okumak veya steroidlerin dozajları ..
Zphc Pharma Hakkinda
ZPHC Pharma, açılımı "Zhengzhou Pharmaceutical", Zphc pharma Çin'in Zhengzhou şehrinde üretimi yapılarak, başta Rusya ve Avrupa ülkerine dağıtımı yapılmaktadır. Çin'de üretildiğini okuyunca aklınızda oluşan kalitesiz algısını bir kenara koymanızı tavsiye ederim, çünkü Zphc Pharma steroid ve peptidlerini, uzun süredir deneyimli kullanıcılara denetiyorum ve kalitesi piyasadaki bir çok üründen üst seviyede olduğuna kesin olarak garantisini verebiliriz. Ayrıca yurtdışı forumlarda, reddit.steroidsource..
Ment, Trestolone Hakkında
Trestolone acetat, diğer adıyla ment, son yıllarda bazı araştırmalar vasıtası ile popüler olmuştur, ilk üretildiği 1960 yıllarında bu kadar ünlü bir steroid değildi. Ment testosteron düşüklüğü tedavisinde kullanılan etkili bir steroidtir, ment'i testosteron'dan ayıran özelliği, dht ye dönüşmemesi ve prostat üzerinden baskıya yol açmamasıdır. Ment, 19-nortestosteron grubu yani deca benzeri bir ilaç olmasına rağmen deca gibi prolaktin seviyesini artırmaz. Ment testosterondan 10 kat daha güçlü bi..
İyi Bir Vücut için 3 Temel Şart
 Vücut geliştirme, güç, kuvvet, estetik görünüm, sağlıklı yaşam ve özgüven artışı gibi nedenlerle yapılan bir spordur. Yazımızın devam eden kısmında beslenme, antrenman gibi konularda temel bilgiler vermeye çalışacağız umarım anlaşılır olur. Hem bilgilendirici hemde eğitici bu yazımızda, güncel ve en kaliteli bilgileri sertifikalı beslenme uzmanları, vücut geliştirme&Fitness yarışmacıları ve özel trainer'lardan topladığımız bilgiler ile hazırladık. Piramid diyagramda gösterildiği gibi vücut geliştirmede 3..
1 Bu makaleye yapılan yorumlar - Yorumları göster
Alpha Pharma Hakkında
Alpha Pharma 2008 yılında Hindistan'ın/Mumbai şehrinde kurulmuştur. Yasal bir firma olup kendi web sistesinde fabrikanın açık adresi ve telefon numara bilgisi paylaşılmaktadır, çoğu steroid firmasında açık adres hatta hangi ülke olduğu bilgisi bile paylaşılmamaktadır. Alpha pharmanın bu özelliği ekstra güven sağlamakta. Alpha pharma steroidlerinin kalitesi yıllar boyu aynı kalmış, kullanıcılar tarafından çok tutulan bir ürün haline gelmiştir. Yerli, Yabancı forumlarda bütün yorumlar olumlu olup ayrıca Alpha Pharmanın kendine ha..
Thaiger Pharma Hakkında
Thaiger Pharma steroid, peptid ve supplement üretimi yapan çok büyük bir ilaç firmasıdır. Üretim fabrikası Hindistanın mumbai şehrindendir. Firma çok çeşitli ilaç ve anabolik steroidleri; kapsul, tablet ve enjeksiyon formda üretmektedir. Üretim yüksek kalitede, WHO ve GMP standartları altında sağlanmaktadır, dünya üzerinde bulabileceğiniz en kaliteli ve en ciddi steroid üreticisi Thaiger Pharma olup kuruluş yılı 2007 ye dayanmaktadır. Kullanıcılardan alınan dönüşlere göre söyleceğim t..
Balkan Pharma Hakkında
Balkan Pharma 2006 yılında Moldova'da kurulmuş bir ilaç firmasıdır, çok geniş bir ilaç üretim yelpazesi vardır. Balkan pharma 2010 yılında kamu sağlık kurumlarına ilaç üretimi yapma sertifikasına sahip olmuş legal bir firmadır. Bu sertifikayı aldığından kısa bir süre sonra ciddi yatırımlar yapmaya başlanmıştır, yeni fabrika açılmış, kalifiye çalışanlar alınmıştır, Günümüz itibari ile hazırda doktorlar, kimyagerler, teknoloji mühendisi olmak üzere toplamda 400 ü aşkın çalışanı bulunmaktadır, son 5 ..
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com