Kategoriler

Eklem Ağrılarının Çözümü için Deca

 Nandrolon deca uzun yıllardır, atletler, sporcular ve eklemlerinde sorun olan hastalar tarafından tendonların ve bağ dokuların güçlendirilmesi ve zarar gördüğünde iyileşmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Nandrolon deca vücuda alındığında eklemlerdeki sinovyal sıvıyı artırır, sinovyal sıvı eklemlerde şeffaf renkte bulunan ve
eklemlerin rahat hareket etmesini sağlayan kaygan sıvıdır. Bu sıvının artması veya eksikliğinin giderilmesi eklem sağlığı açısından çok önemlidir, eklemlerin rahat bir şekilde  sürtünmeden, aşınmadan hareket etmesini sağlar.
Genellikle eklem kireçlenmesi, eklem ağrıları, sakatlanmadan dolayı olan ağrılarda nandrolon deca kullanıldığında ağrının 2. haftadan itibaren kaybolduğu gözlenmiştir. Kesin olarak eklem ağrılarını yok etmektedir. 
Eklem ağrılarını, ağrı kesiciler gibi maskelemeyip doğrudan eklemdeki sorunu gidererek kalıcı olarak ağrıyı kesmektedir.
Nandrolon deca'nın aynı zamanda güç verici ve kas kütlesi oluşumunda büyük etkisi vardır spor yapmıyor olsanız bile az miktarda kas artışı bekleyebilirsiniz.
Nandrolon deca'nın elbetteki yan etkileri var, bu yan etkilere karşı korunmamız ve önlem almanızda fayda var, nandrolon deca aynı zamanda östrojen artırmakta, bu nedenle deca kullanırken yanına testosteronda eklemenizi tavsiye ederim.
Nandrolon deca kullanımı bittikten sonra pregnyl ve nolvadex ile pct yapmanızıda tavsiye ederim, detaylı kullanım bilgisi için iletişim kısmından yardımcı olabiliriz.

Eklem ağrılarını gidermek için örnek kür;
10 hafta
Haftalık 200mg nandrolon deca
Haftalık 250mg testosteron enanthate

Piyasada çeşitli ticari isimler altında bulunabilir, hepsi aynı üründür. (Nandrolon deca, deca durabolin, deca, nandrolon, nandrolon decanoate)

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com