Kategoriler

Gideon Pharma Hakkında

Gideon Pharma'nın kaliteye olan bağlılığı, GMP standartlarına uygun kaliteli farmasötik bileşenlerin kullanımıyla bağdaştırılır. Bu bağlamda, şirketin presipleri ve mükemmelliğe olan bağlılığı, her ürünün en yüksek kalitede olmasını garanti etmektedir. Kalite, Gideon Pharma'nın kimliğinin temel taşıdır ve ürünlerinin müşteri beklentilerini karşılaması ve hatta aşması için sıkı standartlar uygulanmaktadır. Gideon Pharma steroidleri ve sarmslarının üretiminde kullanılan yardımcı solventler ve taşıyıcıların markası sadece Merck marka kullanılmıştır.

Gideon Pharma steroidleri ve sarmsları hammadde safhasında ve bitmiş paketlenmiş ürün safhasında Janoshik ve Analiza Bialek tarafından düzenli olarak yapılan laboratuvar testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testler, ürünlerin güvenlik, etkinlik ve kalite açısından en yüksek standartları sürekli olarak karşıladığından emin olmak için yapılmaktadır. Bu düzenli testler, müşterilerin satın aldıkları ürünlere güvenebilmelerini sağlamaktadır.

Gideon Pharma steroidleri ve sarmsları ayrıca seri numara sistemi ile korunmaktadır, her ürünün kendine ait özel ve benzersiz seri numarası vardır, bu seri numarası ile gideonpharma.com websitesinden sorguladığınız da orjinal veya başka bir durum varsa %100 doğrulukla belirtmektedir.

Gideon Pharma steroidlerinde her kutu içerisinde ürün bilgisinin yer aldığı reçete bulunmaktadır, ürün seri numaraları flakon şişe üzerinde hologramlı şekilde yazmaktadır. Web sitemizde bulunan bütün Gideon ürünleri orjinallik garantilidir. Yurtdışı pazarında vücut geliştirmeciler  ve powerlifterlar arasında hızlıca ün kazanmış olan gideon pharma steroid ve sarmsları Türkiye'de de distrübütörlüğünü yaparak hak ettiği değeri kazandırmayı hedefliyoruz. Steroid Siparis- Ahmet Eren için müşteri memnuniyeti her zaman paradan önce gelir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com