Kategoriler

Oxandrolone, Oxandrolonum, Anavar Nedir?

Oxandrolone, Anavar, Oxandrolonum

Oxandrolone piyasada anavar,oxaver,oxandrin,oxabol isimleri ile farklı firmalar tarafından üretiliyor, hepsi aynı ürün ancak ticari isimleri farklıdır. 

Oxandrolon tablet steroidler arasında en zararsız ve en etkili ilaçtır. Oxandrolone vücutda kreatin fosfat sentezini kamçıladığı için etkili bir kuvvet artışı yaparak sert bir görünüm kazandırır. Oxandrolone yan etkileri yok denecek kadar azdır, Yapılan bilimsel çalışmalar 12 hafta boyunca günlük 20mg oxandrolone kullanımının karaciğer üzerinden en ufak bir değişikliğe sebep olmadığını ortaya çıkarmıştır, vücudun kendi hormon üretimini durdurmaz. Ayrıca tansiyonla ilgili komplikasyonlara da yol açmaz. Sadece günlük dozaj 50mg yı geçtiğinde doğal testoda çok ufak bir baskı oluşturma söz konusudur.

Vücutculara kas kazandırırken aynı zamanda iştah kestiğinden yağ yakımına da yardımcı olacaktır. Diyet döneminde vücuda enerji verir. Şişirme ve diyet dönemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. Östorojene dönüşmediği için kaslarda su toplamaz ve jinekomastiye sebep olmaz, ilacı bıraktıktan sonra oxandrolone sayesinde edindiğiniz kas kütlenizde motivasyon azaltıcı bir kayıp olmaz.  

Günlük 20-50 mg arası 12 haftaya kadar kullanılabilir. 
 
Kombine: Oxandrolone, günde 10-20mg Halotestin veya 120-140mcg Clenbuterol ile birlikte kullanılabilir. Oxandrolon alınacak diğer steroidlerin etkisinide arttırır. Deca, Dianabol ve Testosteronlar ile birlikte kürlerde hacim almak için kullanılır. Kombine olabildiği birçok ilaç vardır. Testestorone'nun tüm varyasyonları ile kombine edilebilir. Özellikle primobolan ile efektif sonuçlar verir. Her gün 30mg Oxandrolone ile Winstrol, Parabolan, Masteron, Primobolan ve Testosteron Propionat başta olmak üzere diğer setoidlerlede kombine edilebilir.

Oxandrolon çeşitler ve oxandrolon sipariş için tıklayın.

Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com