Kategoriler

Vermodje Testover-C 250mg 10ml Flakon (Testosteron Cypionat)

Vermodje Testover-C 250mg 10ml Flakon (Testosteron Cypionat)
Marka: Vermodje
Stok Kodu: v55465
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 450TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

VERMODJE TESTOVER-C 250mg 10ml FLAKON (TESTOSTERON CYPİONAT)

MENŞEİ:MOLDOVA

Testosteron Enanthate ile Cypionate arasındaki tek fark Testosteron Enantat ortalama 10 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum peak dereceyi elde etmek için her 5-7 günde bir enjekte edilmesi gerekir.
Testosteron Cypionat ortalama 15 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum peak dereceyi sağlamak için 7 günde bir enjekte edilir.

Etkisi aynıdır. Vücutta gösterdiği reaksiyon ise, propionat sterli ilaç daha az sıvı depolar ve sık sık enjekte edilir. Enantat her 7 günde bir enjekte edilir. Cypionat ise enantat'dan daha uzundur etkisi aynı enantat gibidir. Değişen farklı birşey yok.
Enantat Avrupa icadıdır ve avrupada kullanımı yaygındır. Cypionat ise USA icadı ve orada çok kullanılır.
Uzun esterlidir 10 gün vücutta kalır. Natürel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçli olarak, özellikle, kadin ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadinlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger bütün doping ilaçlariy-la iyi kombine olmaktadir.
Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. 
Kullanımı: Haftalık 200 mg kullanımı ilk başlangıçta idealdir. Zaten daha önce hiç steroid kullanmamış bir sporcu için bu dozaj yeterlidir. kullanıma Uzun esterli oldugundan haftada bir kere vurulur. Ortalama Haftalık doz 400mg-1000mg dır.
 
Kombinasyon: Ana temel steroid lerden biridir her ilaçla kombine olur. Özellikle Anapolon (oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat 'la kürleri çok etkili sonuç vermektedir.
 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com