Kategoriler

Ultra DCS+PCT Kürü #1

Ultra DCS+PCT Kürü #1
Marka: Turkish Pharmacy
Stok Kodu: pct674599
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 0TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

ULTRA DCS+PCT TEDAVİ KÜRÜ #1

KÜR BERABERİNDE KULLANILAN KORUYUCULAR + KÜR SONRASI TEDAVİ

DCS'nin açılımı 'During Cycle Supplement' yani kür esnasında alınacak korouyucu ilaçlar. PCT'nin açılımı ise 'Post Cycle Therapy'dir türkçesi 'Kür sonrası tedavi' anlamına gelmektedir.

Kür esnasında oluşabilecek yan etkileri azaltmak veya ortadan kaldırmak için kür esnasında bazı supplemenler kullanılması tavsiye edilir. Bunlar; Liv52, Benexol, omega 3 ve arimidextir.  Kür sonrası ise hormonların dengelenmesi için; pregnyl, tamoxifen, speman, sargenor kullanılıyor.

Anabolik steroid kullanımı sırasında vücuda dışardan testosteron alındığı için vücutdaki doğal testosteron baskılanır. Testosteron kullanımı sırasında bu hissedilmeyebilir ancak dışardan testosteron alımı kesildiğinde, doğal testosteronda baskılanmış olduğu için bir süre cinsel istekte azalma gibi sorunlar olabilir. Bu gibi sorunların olmaması için kür sonrası tedavi yapmamız gerekir. Pct Kürü hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

ULTRA DCS+PCT kürü #1, anabolik steroid kürü sırasında oluşabilecek yan etkileri engellemek veya en aza indirmek için ve kür sonrası doğal hormonların geri kazanılması için çeşitli supplement ve ilaçların kombine edilmesi ile oluşturulmuştur. 

PAKET İÇERİĞİ;

  • 1 KUTU LIV52 60 Tablet
  • 1 KUTU BENEXOL B12 50 Tablet
  • 1 KUTU OMEGA 3 60 Soft Kapsül
  • 1 KUTU ARİMİDEX 1mg 28 Tablet
  • 1 KUTU PREGNYL 5000ıu
  • 1 KUTU TAMOXIFEN 20mg 30 Tablet
  • 1 KUTU SPEMAN FORTE 60 Tablet

LIV52: Kür boyunca. Günlük 2 tablet sabah ve akşam almanız tavsiye edilir. Karaciğeri korur ve iyileştirir.

BENEXOL: Kür boyunca.  Günlük 1 tablet sabah almanız yeterlidir. Enerji artışı sağlar.

OMEGA 3: Kür boyunca.  Günlük 2 kapsül sabah ve akşam İyi kolestrolün artmasını, kötü kolestrolün düşmesini sağlar, beyin fonksiyonları için faydalıdır.

Arimidex: Kür boyunca. Gün aşırı yarım tablet alınmalı. Jinekomastiye karşı korur.

PREGNYL: Kür sonrası. Kısa esterli kürlerde son iğneden 3 gün sonra, Uzun esterli kürlerde son iğneden 11 gün sonra, Deca olan kürlerde son deca iğnesinden 21 gün sonra enjekte edilmelidir.  Doğal testo üretimini artıracak önemli ilaçlardan biri.

TAMOXIFEN: Kür sonrası. Östrojen baskılayıcıdır. Pregnyl'in son iğnesini olduktan 1 hafta sonra. 10 gün 40mg+10 gün 20mg şeklinde alınmalı.

SPEMAN: Kür sonrası. Sperm miktarını artıran doğal karışımlardan oluşan supplementtir. 1 tablet sabah, 1 tablet akşam hergün almaya başlayabilirsiniz.

SARGENOR: Kür sonrası. Arginin içeriği sayesinde kür sonrası yorgunluğu önler, pump etkisi sayesinde motivasyon sağlar.

Pregnyl kas içi bacaktan veya kalçadan enjekte edilebilir, veya deri altı enjeksiyonda yapabilirsiniz. Pregnyl suyu karıştıkdan sonra hepsi birden kullanılmalıdır bekletme yapmayınız.

Tamoxifen sabahları kahvaltıdan sonra alınmalıdır.

DETAYLI KULLANIM BİLGİSİ KULLANACAĞINIZ KÜRE GÖRE PROGRAMLANDIRILIR VE TARAFINIZA İLETİLİR.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com