Kategoriler

Tiromel T3 25mcg 100 Tablet

Tiromel T3 25mcg 100 Tablet
Stok Kodu: t235242
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 400TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
4 yorum  4 yorum  |  Yorum Yap

TIROMEL T3 25mcg 100 TABLET (CYTOMEL,TYROMEL,T3)

Tiromel, T3 tiroid hormonudur, T3 tiroid hormonu vücut geliştirme dünyasında yağ yakımı ve definasyon için kullanılan oldukça ünlü bir ilaçtır. Geçmiş ve günümüz bir çok profesyonel vücut geliştirmeci definasyon kürlerinde mutlaka T3 bulundurmuşlardır.

1970'li yıllarda Meşhur Gold's Gym'de Arnold'da dahil bir çok vücut geliştirmecinin vücut yağlarını yakmak,define görünmek için T3 kullandığı, Arnold'un Antrenörü Ric Drasin tarafından kabul edilmiştir.

T3 Hormonunun sırrı, vücut metabolizma hızını ve besinlerin ne kadar hızlı enerjiye dönüştüreleceğini belirlemesidir, Ne kadar yüksek dozaj T3 alırsanız o kadar daha hızlı çalışır metabolizmanız, buda yağ yakımı olarak size dönüş sağlar. Ancak metabolizma hızlandığı için yağ ile beraber bir miktar kas yıkımıda gerçekleşebilir, bu nedenle T3'ü tek başına değil Anabolik steroidlerle beraber kullanmak kas yıkımı olmadan yağ yakımını sağlar.

T3 Dozajı ve Kullanımı; günlük dozaj 25-100mcg arası değişmektedir. Gece yatarken veya sabah uyanır uyanmaz alınması tavsiye edilir. 25mcg ile başlayıp haftalık 25mcg artış yapılarak 100mcg ye varan piramit sistem uygulanabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta, piramit sistem yapılıp 100mcg ye çıkıldığında, tekrar ters piramit yapıp 25mcg günlük dozaja düşülerek ilacın bırakılması. Örnek kür,  25mcg=1 tablet

  • 1. hafta hergün 25mcg (1tablet)
  • 2. hafta hergün 50mcg (2tablet)
  • 3. hafta hergün 75mcg(3tablet)
  • 4. hafta hergün 100mcg(4tablet)
  • 5.hafta hergün 75mcg(3tablet)
  • 6.hafta hergün 50mcg(2tablet)
  • 7.hafta hergün 25mcg(1tablet)

T3 tiromel ile ilgili kişisel deneyimim; Günde 1 tablet yani 25mcg alarak başladığım kürde, 2-3 gün içerisinde etkileri görmeye başladığımı söyleyebilirim, vücut sıcaklığım normalden daha yüksek ve daha çok terleme eğilimindeydim, özellikle bol karbonhidratlı beslendiğim zamanlarda vücut sıcaklığım dahada yükseliyor daha fazla terliyordum. Bu kadar hızlı çalışan metabolizma sonucu tabiki biraz güçsüz ve zayıf hissediyordum ancak kas kütlesinde herhangi bir küçülme söz konusu değildi.

8 Haftalık t3 kürünün sonunda çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, parçalama ve definasyon için kürlerinizde kesinlikle bulundurun, Yan etki konusuna gelirsek, kür içinde zaman zaman tansiyon yükselmesi el titremesi gibi yan etkiler görmüş olsamda kürden sonra hiç bir yan etki görmediğimi söyleyebilirim.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com