Kategoriler

Thaiger Pharma Halotestin 5mg 50 tablet

Thaiger Pharma Halotestin 5mg 50 tablet
Marka: Thaiger Pharmaceuticals
Stok Kodu: thd24332
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 5.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

THAİGER PHARMA HALOTESTİN-FLUOXYMESTERONE 5MG 50 TABLET 

  • Aşağıdaki resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.Ürünler üzerinde check kodu bulunmaktadır, resmi sitesinden orjinallik kontrolü yapabilirsiniz.
  • Thaiger Pharmaceuticals WHO(World Health Organization sertifikalı) bir firmadır.
  • http://www.thaiger-pharmaceuticals.com/

Thaiger halotestin powerlifterlar ve güçlü olması gereken atletler arasında efsanevi bir konuma sahip olan ilaçtır.Thaiger Halotestin’le ilgili fark edeceğiniz ilk şey anabolik ve androjenik tablodaki değerleri olacaktır. Bu ilaç 19x anabolik değere ve 8.5x’de androjenik değere sahiptir.

THAİGER HALOTESTİN’İN ETKİLERİ

Halotestin hematocrit (kan hacmine göre alyuvarların-kanın şekilli elementlerinin-belirlenmesidir) ve hemoglobin (eritirioritlerde bulunan,molekül ağırlığı 68000 olan ve oksijen taşımakla görevli olan demir içeren kırmızı renkteki heteroprotein. Hemoglobin dokulardan karbondioksidi alıp,akciğerlerde oksijenle değişimini sağlar ve dokulara böylece oksijen taşınır) seviyelerini artırabilir,tıpkı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelerimizin yaptığı gibi. Halotestin ayrıca enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleri de vücutta ekstradan yapmaktadır,bu da kuşkusuz atletlere daha fazla enerji,ekstra güç sağlamaktadır. Görüldüğü üzere halotestin vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde derin ve önemli katkılara sahip. Peki biz sporculara bunun katkısı ne? Yukarıda yazılan tüm bilimsel açıklamalar gösteriyor ki halotestin açıkça güç artışı,enerji seviyesinde yükselme ve vücutta tıkır tıkır işleyen bir mekanizme sahip. Sporculara getirdiği olumlu bir noktada Rugby gibi,karışık dövüş sanatları gibi branşlarda çok işe yaramasıdır.

Unutulmamalıdır ki Halotestin özellikle definasyonda ve kuvvet artırmada etkilidir,büyüme ve kilo kazanma amaçlı olarak Halotestin kullanan sporcular hayal kırıklığına uğramaktadırlar.

Thaiger Pharma Halotestin, diğer adıyla Fluoxymesterone Definasyon çevrimi sonunda, düşük karbonhidrat diyeti ile düzenli olarak kullanıldığında sporcularda daha fazla güç, definasyonlu, sert, çizgili, kas görülür. Yağ yakımını artırır ve yağ depolanmasına izin vermez.
 
Kullanımı: 15-25mg Günlük kullanım için uygundur.
 
Kombine: Deca ve durabolin ile güzel kombine olur. Kitle oluşumu için 400-800 mg Testosteron Enantat ve 20-30 mg Halotestin iyi bir karışımdır.
 
Yan Etkiler: Halotestin ilaç kullanımı için karaciğeri iyi korumalı günlük bol su içmek gereklidir.
Yağlı cilt, akne, asabiyet.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com