Kategoriler

Clenbuterol, Klenbuterol, Clen Nedir?

CLENBUTEROL, KLENBUTEROL, CLEN NEDİR?

Clenbuterol Hydrochloride isimli ilaç astım hastaları için nefes açtığı ve kardiyovasküler sistemi güçlendirdiği için icat edilmiştir. Daha sonra Clenbuterol'ün protein tutumunu güçlendirdiği (anti-katabolizan) kalp ritim hızını artırarak biyolojik olarak yağ yakımını artırdığı ve idmanlarda dayanıklılığı artırdığı kanıtlanması üzerine çeşitli spor dallarında (güreş,boks,halter)  gibi çeşitli dallarda kullanımı yaygınlaşarak artmaya başladı.

Clenbuterol'ün özelliği steroid olmaması yani doğal hormonlara zarar vermesi bunun yanında tek başına kullanımının bile yağ yakımında etkili olması gücü stabil oranda tutması ve dayanıklılığı artırmasıdır.

Bunların yanında gözle görünmeyen diğer bir avantajı ise ilacı kullanmayı bıraktıktan sonra 6-7 gün içerisinde vücuttan atılması doping testlerinde çıkmaması bir diğer tercih sebebidir.Ne yazık ki araştırmalarım bu ilacın ülkemizde bilinçsiz bir şekilde kullanıldığını göstermektedir bunun sonucundada ilaçtan tam verim alınamamakta alınsada bu %50-60 oranlarında olmaktadır.

Bazıları bu ilacı kesmeden kullanıyor oysaki clenbuterol reseptörlerin en çabuk alıştığı bir ilaçtır ve neredeyse 4. haftada vücut alışıyor ve tepki vermemeye başlıyor.Bu yüzden clenbuterol kullanırken 4 haftada 1 hafta ara verilmeli ve reseptörlere ilaç unutturulmalıdır. Böylece 1 hafta sonra ilaca başlayınca ilk görülen etki görülmeye devam etmektedir.

Diğer bir püf nokta ise vücut reseptörleri bu ilaca çabuk alıştığından clenbuterol ün en etkili kullanım şekli piramit sistemdir. Piramit sistemde her hafta dozaj kademeli olarak artırılıp düşürülür.

Clenbuterol'ün Yan etkileri;

Terleme, El titremesi, Huzursuzluk, Baş ağrısı

Piyasada 5 çeşit clenbuterol bulunmaktadır, clenbuterol satın almak için tıklayın

  • Balkan pharma clenbuterol 0,4mcg 60 tablet
  • Sopharma clenbuterol 0,2mcg 50 tablet
  • Thaiger Pharma clenbuterol 0,4mcg 100 tablet
  • Moldovita clenbuterol 0,4mcg 50 tablet
  • vogel labor 0,4mcg 100 tablet

Bu markaların hepsi aynı kalitedir orjinal olduğu sürece.

Sopharma ve Balkan pharma clenbuterol'ün piyasada çok sahtesi vardır. Eğer daha önce kullanmadıysanız aldığınız ürünü ilk kullanımda 2-3 adet içerek test edebilirsiniz, el titremesi baş ağrısı gibi etkiler yapmalıdır kısacası gözle görülür bir etki yapmalıdır.

Clenbuterol'ün orjinal olduğunun test etmenin en bariz yöntemi 2-3 tablet alıp vücudun verdiği tepkiyi izlemektir, ilk defa clenbuterol kullanacak biri sadece 1 tablet alarak deneyebilir.

Aşağıdaki belirttiğim özelliklerden birine sahipseniz clenbuterol kullanımına uygun değilsiniz lütfen satın almayın.

  • Panik Atak rahatsızlığı bulunanlar
  • Kalp ve tansiyonla alakalı devam eden sağlık sorunları olan
  • 45 yaş üzeri
  • 19 yaş altı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com