Kategoriler

Benelux Pharma SR9011 20mg 30ml

Benelux Pharma SR9011 20mg 30ml
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: BN45344
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.750TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
5 yorum  5 yorum  |  Yorum Yap

BENELUX PHARMA SR9011 20MG 30ML

Benelux Pharma ürünlerini https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden, ürün üzerinde yer alan seri numarası ile orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

Yakın zamanda geliştirilen REV-ERB agonisti, SR9009 ve SR9011, araştırmalar neticesinde yağ asitlerinin metabolizmasında ve taşınmasında yer alan enzimlerin ekspresyonundaki değişiklikler yoluyla obeziteyi azaltmada etkinlik göstermiştir. Ayrıca SR9011 Sirkadiyen ritmin düzenlenmesi ve bunun bağışıklık sistemi işlevi, iltihaplanma ve kanserle olan bağlantılarının araştırılmasında kullanılmıştır ve kanser hücrelerinin azaltma konusunda sr9011 oldukca etkili olmuştur.

Bodybuilding dünyasında SR9011'in sadece birkaç hafta içinde fiziğinizi büyük ölçüde değiştirebileceğini ve son derece hızlandırılmış bir oranda yağ kaybetmenize yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Henüz yeni bir sarms olan SR9011 metabolizma hızı, kas ve kardiyovasküler dayanıklılık ve vücudun enerji depolarını kullanma şekli üzerinde ciddi bir etkisi vardır. SR9011 hem definasyon hem temiz kütle kazanım amacıyla kullanılabilir. Ayrıca Anksiyete üzerinde çok olumlu etkileri olup 1 hafta içinde de kötü kolestrol ün azaldığını görebilirsiniz.

SR9011 ile definasyon yapıyorsanız, sonuçları ilk. haftadan itibaren beklemeye başlayabilirsiniz. Hızla yağ yakmaya başlayacaksınız ve iyileşme hızınızın arttığını göreceksiniz. SR9011’in ek bir etkisi de zaten var olan kas kütlesini korumasıdır, böylece definasyon diyeti sırasında kas kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca lean mass kürlerinizdede kullanılabilir.

SR9011'in birincil yararı, yağ kaybını inanılmaz bir dereceye kadar artırma yeteneğidir. Bu özelliğinden dolayı en sevilen en yeni sarmslardan biridir

SR9011'in avantajlarından bazıları:

  • Hızlı yağ yakımı
  • Dayanıklılık ve güç artışı
  • Saf kas kütlesini koruma
  • Kardiyovasküler gücü artırır
  • Karaciğerde safra asitleri ve kolesterol üretimini azaltır.
  • Yeni dokular daha hızlı üretildiğinden yağsız kas gelişimi artar, ölü hücreler yenileriyle daha hızlı değiştirilir.
  • Doku iltihabını azaltarak iyileşme süresine yardımcı olur

SR9011'in bilinen herhangi bir yan etkisi olmayıp, Kullanım dozajı olarak başalangıçta günlük 10mg almak yeterlidir, etkiyi aynı gün içerisinde görebilirsiniz. Spor öncesi alınması tavsiye edilir.

SR9011 için önerilen dozlar şunlardır:

  • Başlangıç seviyesi: günde 10 mg (13 damla)
  • Orta seviye: günde 20 mg   (25damla)
  • Profesyonel: günde 30+ mg  (30damla)

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com