Kategoriler

Sarms Saf Kas+Güç Kürü #4

Sarms Saf Kas+Güç Kürü #4
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: s34234224
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 2.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
2 yorum  2 yorum  |  Yorum Yap

SARMS SAF KAS+GÜÇ KÜRÜ #4

Bu kürü ağır set antrenman programı ile birlikte kombine ederek 8 haftalık bir kür yapmanızı öneririz. Güç, kuvvet artırmanın yanı sıra, kasları daha fazla ağırlıkla yükleme ve set arasında daha iyi toparlanma yeteneğinizi artıracağından saf kas artışıda bekleyebilirsiniz.

Ligandrol LGD 4033, şüphesiz en popüler SARM'lerden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Ligandrol, çok hızlı güç kazanmanızı sağlar ve kemik dejenerasyonunu önler, böylece spor salonunda daha ağır çalıştığınızdan sakatlanmaların önüne geçer.

Testolon Rad-140 tek başına 90:1 anabolik androjenik orana sahip testosterondan daha anaboliktir, bu da sex hormonlarımda artış ve kas büyümesini hızla iyileştirdiği anlamına gelir. Vücut geliştirme dünyasında da kas kütlesinin artırılmasında çok popüler olmuştur, saf kas kütlesinin artırılması ve buna bağlı olarak yağ kütlesinde azalma Rad140 ın birincil özelliklerindendir. Ayrıca düşük testosteron kaynaklı güç dayanıklılık problemlerinide gidermektedir.  Rad140 sarmslardan arasında en güçlü olanıdır, iyileşme sürecinide hızlandırır.

PAKET İÇERİĞİ;
1 KUTU- BENELUX PHARMA RAD-140 10MG 30 ML
1 KUTU- BENELUX PHARMA LIGANDROL (LGD-4033) 20MG 30 ML

SARMS SAF KAS+GÜÇ KÜRÜ #4 KULLANIMI;

Hergün Spordan 1 saat önce:

  • 1ml(25damla)................Rad140
  • 1ml(25damla)................Lgd4033

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com