Kategoriler

Oral Saf Kas Kürü #6

Oral Saf Kas Kürü #6
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: s272524
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 2.900TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

ORAL SAF KAS KURU #6 (Metiltestosteron, Rad140, Turanabol)

Oral saf kas kürü 6 anabolik steroid ve sarms kombinasyonundan oluşuyor. Metiltestosteron doğal testosteron miktarını artırır, rad140 sarms ise güç kuvvet  ve kas artışı sağlar, Turanabol kırmızı kan hücrelerini artırarak kas artışı sağlar.

Metiltestosteron;

Metiltestosteron, oral olarak kullanabileceğiniz tek testosteron'dur. Tıpta düşük testosteron tedavisinde kullanılmaktır. Sporcular için ise performans artışı için kullanmaktadır. Metiltestosteron iran eczane ürünüdür ve kalitesi en üst seviyedir. Ayrıca testogel e muadil olarakta kullanılabilir.

Rad140;

RAD140 diğer adıyla Testolone Radius firması tarafından kas erimesi ve meme kanserinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Rad140 ın kullanıldığı hastalarda kas erimesinin durduğu vücudunun dayanıklılığı artırdığı saptanmıştır. Vücut geliştirme dünyasında da kas kütlesinin artırılmasında çok popüler olmuştur, saf kas kütlesinin artırılması ve buna bağlı olarak yağ kütlesinde azalma Rad140 ın birincil özelliklerindendir. Ayrıca düşük testosteron kaynaklı güç dayanıklılık problemlerinide gidermektedir.  Rad140 sarmslardan arasında en güçlü olanıdır, iyileşme sürecinide hızlandırır.

Turanabol;

Turinabol kullanan bir sporcu güç, kuvvet, saf kas artışı etkilerinden faydalanacaktır, hem bulk hem defiansyon kürlerinde kullanılabilir, mükemmel bir bulk ürünü değildir ancak, definasyon kürlerinde oldukça faydalı bir üründür turinabol, kas sertliğini korur ve saf kas artışı yapar.

PAKET İÇERİĞİ;

  • 1 KUTU- ABURAIHAN METILTESTOSTERON 25MG 100 TABLET
  • 1 KUTU- BENELUX PHARMA RAD140 10MG 30ML
  • 1 KUTU- SWİSS PHARMA ORAL TURANABOL 10MG 100 TABLET

Oral Saf Kas Kürü #6 Kullanımı;

Bu kür 4 haftalık bir kürdür, 4 hafta sonunda etkiden memnun kalırsanız kür devamı niteliğinde bir set daha kullanabilirsiniz.
Metiltestosteron: Günlük 1 tablet kahvaltı ile beraber.
Rad140: Günlük 1ml yarım bardak suya damlatıp içiniz, öğle saatleri uygundur.
Turanabol: Sabah 1, öğle 1, akşam 1, aç tok farketmez.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com