Kategoriler

Nessie Pharma Clenbuterol 20mcg 56 Tablet

Nessie Pharma Clenbuterol 20mcg 56 Tablet
Marka: Nessie Pharma
Stok Kodu: nes32442
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 300TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

NESSIE PHARMA CLENBUTEROL 20MCG 56 TABLET

Nessie Pharma ürünlerinde seri no doğrulama sistemi mevcutdur.  http://nessiepharma.com/

Clenbuterol ilk başlarda nefes açtığı ve kardiyovasküler sistemi güçlendirdiği için tıp alanında nefes darlığı çeken astım hastaları üzerinde kullanılmaya başlandı. Daha sonra Clenbuterol hydrochloride isimli ilacın protein tutumunu güçlendirdiği (anti-katabolizan) kalp ritim hızını artırarak biyolojik olarak yağ yakımını artırdığı ve idmanlarda dayanıklılığı artırdığı kanıtlanması üzerine çeşitli spor dallarında (güreş,boks,halter)  gibi çeşitli dallarda kullanımı yaygınlaşarak artmaya başladı. Clenbuterol olumlu özellikleri steroid olmaması yani doğal hormonlara zarar vermesi bunun yanında tek başına kullanımının bile yağ yakımında etkili olması gücü stabil oranda tutması ve dayanıklılığı artırmasıdır.

Bunların yanında gözle görünmeyen diğer bir avantajı ise ilacı kullanmayı bıraktıktan sonra 6-7 gün içerisinde vücuttan atılması doping problemi olan sporcular için büyük bir tercih sebedir. Ne yazık ki araştırmalarım bu ilacın ülkemizde bilinçsiz bir şekilde kullanıldığını göstermektedir bunun sonucundada ilaçtan tam verim alınamamakta alınsada bu %50-60 oranlarında olmaktadır..
Bazı kullanıcılar bu ilacı kesmeden kullanıyor oysaki clenbuterol reseptörlerin en çabuk alıştığı bir ilaçtır ve neredeyse 4. haftadan sonra hiç tepki vermemektedir. Bu yüzden clenbuterol kullanırken 4 haftada 1 defa ara verilmeli ve reseptörlere ilaç unutturulmalıdır. Böylece 1 hafta sonra ilaca başlayınca ilk görülen etki görülmeye devam etmektedir. Diğer bir püf nokta ise vücut reseptörleri bu ilaca çabuk alıştığından hafta hafta artırarak piramit şeklinde kullanılmasıdır. Eğer bu şekilde kullanılmazsa bilinçsiz kullanım sonucu kalp ritmi zarar görebilir yada günde 10 tabletlik kullanıma bile vücut tepki vermeyi bırakır.

Clenbuterol Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayın; /clenbuterol-klenbuterol-clen
 
En Etkili Kullanım Şekli:

  • 1.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
  • 2.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
  • 3.hafta 5 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 sularında
  • 4.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
  • 5.hafta off
  • 6.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
  • 7.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
  • 8.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
  • 9.hafta 5 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 sularında

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com