Kategoriler

Nanox Bio Peptid DISP 2mg 1 Flakon

Nanox Bio Peptid DISP 2mg 1 Flakon
Marka: Nanox Bio Peptid
Stok Kodu: nnx2232
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 650TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

NANOX BIO PEPTID DISP 2MG 1 FLAKON

Nanox Bio Peptidlerini resmi websitesinden doğrulayabilirsiniz. Doğrulama kodları 5 li kutular üzerinde bulunmaktadır. Nanox Bio peptidlerinin kapağında 'N' harfi vardır.  http://nanoxbio.com/verify-product.html

Peptid dozaj hesaplaması yapan site: https://peptidecalc.com/

DISP, delta uykusunu tetikleyen peptiddir, yani kronik uykusuzluklarda derin uykuyu teşvik eder. Araştırmalar, ilk enjeksiyonun herhangi bir yan etki olmaksızın normal uyku düzeni ve kalitesini artırdığını gösteriyor. Polisomnogram izleme ve psikolojik test ile yapılan plasebo kontrollü çift kör bir çalışmada DISP enjeksiyonu, ilk ve ek olarak tekrarlanan dozlarla gece uykusunu önemli ölçüde iyileştirmiştir.

Diğer bir çalışmada ise tek bir dozun ardından uykunun iyileştiğini görülmüştür. Tekrarlanan dört uygulamadan sonra uyku düzeninin ve yapısının normalleşmesi tespit edilmiştir Dozaj: 250 mcg. S.C uykudan yaklaşık 2 saat önce. Bazı hastaların 300-400 mcg kadar yüksek dozlara ihtiyacı olacaktır., bu dozaj kiloya öre değimektedir.

Uykuya ek olarak, bu peptidin elektrofizyolojik aktiviteyi, beyindeki nörotransmiter seviyelerini, sirkadiyen ve lokomotor paternleri, hormonal seviyeleri, psikolojik performansı ve iyileştirdiği araştırmalar onucu tespit edilmiştir.

DISP, kronik veya kronik olmayan uyukusuzluk problemlerini etkin bir şekilde giderdiği  bir çok çalışma ile kanıtlanmıştır. Sizde kronik uykusuzluk, zihinsel yorgunluktan şikayetciyseniz dsip kullanmanızı tavsiye ederiz.

DSIP FAYDALARI;

uykusuzluğu ilk kullanımdan itibaren giderir

Uyku kalitesini ve derin uyku süresini artırır

Gün içinde zihinsel aktiviteyi artırır.

DISP KULLANIMI;

  • Eczaneden Almanız Gerekenler; 1 lik İnsülin Şırıngası 
  • Toz haldeki peptidi ve suyu karıştırmadan önce, hem suyu hemde peptidi dolabın alt kısmında 1 saat boyunca soğutun.
  • Soğutulan su ve peptid artık karışmaya hazır.
  • Tozun bulunduğu flakonun içine 1ML  su koyun ve 10 dk karışmasını bekleyin çalkalamayın.
  • Tamamen karıştıktan sonra devamlı dolapta saklanmalıdır.

Gece yatmadan 2 saat önce göbek çevresinden deri altı enjekte edilecektir, 300mcg tek dozaj uygundur. 300mcg için iğnede 15 e kadar çekmeniz gerekiyor.

Bir diğer opsiyon sabah kalkınca kullanmaktır, sabah kullanılan disp yine gün içi zihin sağlığını artıracak ve gece derin uyku sürenizi uzatacaktır.

Yan etkisi yoktur.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com