Kategoriler

Nanox Bio Peptid Sermorelin 2mg 1 Flakon

Nanox Bio Peptid Sermorelin 2mg 1 Flakon
Marka: Nanox Bio Peptid
Stok Kodu: nnx25387
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 700TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

NANOX BIO PEPTID SERMORELIN 2MG 1 FLAKON

Nanox Bio Peptidlerini resmi websitesinden doğrulayabilirsiniz. Doğrulama kodları 5 li kutular üzerinde bulunmaktadır. Nanox Bio peptidlerinin kapağında 'N' harfi vardır.  http://nanoxbio.com/verify-product.html

Peptid dozaj hesaplaması yapan site: https://peptidecalc.com/

Sermorelin Acetat growth hormonu salgılatıcı peptidler arasında en hızlı etki eden peptidlerden biridir. Sermorelin acetat hipofiz bezi üzerinden büyüme hormonu salgısını artırarak çalışır. Fda onaylı olan Sermorelin acetat tıpta büyüme hormonu azlığı olan çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılır, Supplement olarak ise sporcular ve atletler kullanır. Büyüme hormonu ve igf1 seviyelerini artırır ve bunun sonucunda saf kas artışı, tendonlarda güçlenme, gençlik etkisi, yağ oranında azalma ve kaliteli uyku gibi mükemmel etkiler görülür.

Sermorelin acetatı hemen hemen herkes rahatlıkla kullanabilir. Bilindiği üzere doğal growth hormonu üretimimiz 30 yaşından sonra her yıl %14 oranında düşmektedir, yaşlanma işte bu hormonun düşmesi ile gerçekleşiyor, uyku kalitesinde azalma, enerjide azalma, yağ depolarında artış, cilt sarkması büyüme hormonu üretiminin azaldığına işaretdir. Sizlerde normal yaşamınızda görmüşsünüzdür yıllar geçmesine rağmen hiç yaşlanmayan insanları, işte bu insanlar genetik olarak şanslı olup büyüme hormonu salgısı düşmeyen kişiler veya dışardan takviye alan kişilerdir. Sizde yaşlanmak istemiyorsanız Sermorelin acetat kullanabilirsiniz.

Sermorelin Faydaları;

Mental Faydaları; Odaklanma ve zihin berraklığı sağlar, depresyon mutsuzluk gibi problemlerin önüne geçer. Libido artışı sağlar.

Fiziksel Faydaları; Sermorelin saf kas artışı yapar, lipoliz üzerinden vücut yağ oranını düşürerek daha define bir vücuda sahip olmanızı sağlar, cilt elastikiyetini artırır, selülit sorunlarını ortadan kaldırır. Kemik yoğunluğunuda artırarak iskelet sisteminin sağlamlığını artırır.

Genel Faydaları;  Protein sentezini artırır, kolestrolü düşürür, kalp sağlını iyileştirir, bağışıklığı kuvetlendirir, eklem rahatsızlıklarını iyileştirir, saçları kuvvetlendirir, uyku kalitesini artırır. Covid-19a kaarşı korur.

Sermorelin Hazırlanışı;

  • Yanında gelen Serum suyun 1ml'sini peptidin içine basın ve çözülmesini bekleyin.
  • 200mcg lık dozaj için, insülin şırıngasında 10iu yazan kademeye kadar çekin ilacı.
  • Göbek çevresinden deri altına enjekte edin.
  • Enjekte bilgisi için tıklayın

Sermorelin Dozaj; Günlük 200-400mcg arası gece yatmadan önce almanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com