Kategoriler

Nanox Bio Peptid Epithalon 10mg 1 Flakon

Nanox Bio Peptid Epithalon 10mg 1 Flakon
Marka: Nanox Bio Peptid
Stok Kodu: nnx22387
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 800TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
5 yorum  5 yorum  |  Yorum Yap

NANOX BIO PEPTID EPITHALON 10MG 1 FLAKON

Nanox Bio Peptidlerini resmi websitesinden doğrulayabilirsiniz. Doğrulama kodları 5 li kutular üzerinde bulunmaktadır. Nanox Bio peptidlerinin kapağında 'N' harfi vardır.  http://nanoxbio.com/verify-product.html

Peptid dozaj hesaplaması yapan site: https://peptidecalc.com/

Epithalon, yaşlanmayı geciktirici etkileri için kullanılan bir peptiddir. Çok güçlü bir antioksidan olup bazı araştırmalar sonucunda ömrü uzattığı tespit edilmiştir. Epithalon'un sağlık üzerindeki olumlu etkileri için okumaya devam edin lütfen.

Epithalon sentetik olarak olarak 4 amino asitden (alanine, glutamic acid, aspartic acid, ve glycine) üretilmiş sentetik bir peptiddir. Normalde insan vücudunda hipofiz bezinde üretilen epithalamin benzeridir. Epithalon Rus profesor ve gerontolog Vladimir Khavinson tarafından ilk olarak buzağıların hipofiz bezinden sentezlemiştir, ancak daha sonra laboratuar ortamında sentetik olarak üretmeyi başarmıştır. Vladimir Khavinson, hayati organ hasarlarının onarılması ve yaşlanma prosesinin yavaşlatılması ve insan ömrünün nasıl uzatılabileceği hakkında çalışmalarıyla ünlüdür, günümüzde de Saint Petersburg Biyoregülasyon ve Gerontoloji Enstitüsü Direktörlüğünü yapmaktadır.

Epithalon kullanımı 1990 yılında Sovyetler birliği tarafından genel kullanım için kabul edilmiş bir peptiddir.

Epithalon'un bilinen faydaları;

Epithalon, gece körlüğü olarak bilinen retina hücreleri hasarlarının tedavisinde başarılı olduğu bilinmektedir ancak kesin bir kanıt yoktur. Ayrıca Epitalon Sirkadiyen ritim yani vücudun biyolojik saatini düzene koyar, sirkadiyen ritim fiziksel sağlığımız için çok önemlidir, 24 saatlik bir süreçte metabolizmamızın hangi hormonları ne zaman salgılayacağını ve uyku verimliliğini artırır. Epithalon kardiyovasküler hastalık riskinide %46 azaltmaktadır.

Epithalon'un ömür uzatıcı etkileri fareler ve maymunlar üzerinde yapılan deneyler sonucunda ortalama %11-16 arası daha uzun yaşadıkları keşfedilmiştir. Epithalon'u çok kaliteli bir anti-aging ürünü olarak tanımlayabiliriz. Hücre tabanlı çalışmalar Epitalon'un telomeraz aktivitesini artırdığını bulmuştur. Bu enzim, kromozomların (telomerler) sonundaki koruyucu dizilere daha fazla nükleotid ekler, böylece hücrelerin daha uzun süre bölünmesine ve büyümesine izin verir.

Hem genç hem de yaşlı farelerde yapılan araştırmalarda, Epitalon protein ve şekeri sindiren enzimlerin aktivitesini artırdı ve etkisi daha yaşlı farelerde daha belirgindi.

Başka bir çalışma, peptidin yaşlı farelerde ince bağırsağındaki enzim aktivitesini artırdığını bulmuştur.

Farelerden yapılan deneylerde, Herhangi bir ilaç uygulanmayan fareler 289-360 gün arası yaşarken, Epithalon kullanılmış farelerde bu süre 328-410 gün civarına çıkmaktadır.

Epithalon yine yapılan bazı deneyler sonucu Kolon kanseri ve Meme kanserine karşı kullanılabilicek peptidlerden biri olup, epithalon kullanımında, kanserli hücrelerin büyümesini engelleyip azalmasını sağladığı sonucuna varılmıştır ayrıca kanserli hücrelerin metastazını engellediği bilinmektedir.

Epithalon'un anti-oxidant özelliği; Oksidatif stres bilindiği üzere insan vücudunda bir çok hastalığın sebebidir, oksidatif stresi bloke eden bazı anti-oxidant hormonlar ve enzimler vardır, bunların en güçlüsü insan vücudunda bulunan melatonindir, melatonine eş değer miktarda anti-oxidan olan epithalon kullanıldığında vücutdaki anti-oxidant miktarı %36 civarında artış göstermektedir.

Tüm bu açıklamalar sonucu, Epithalon çok güçlü bir anti-oxidant ve yaşlanmayı engelleyici bir peptiddir, bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. En çok bayanlar ve uyku problemi çeken kişiler kullanmaktadır.

Epithalon Kullanımı; Günlük dozaj 1mg'dır, Hergün gece yatarken 1mg göbekten deri altı uyglanmalıdır. Kür süresi 50 gün tutulmalıdır, Yılda 1 kez 50 gün kullanmak yeterlidir.

Epithalon hazırlanışı; Yanında gelen steril sudan 1ml peptidiin içine doldurup çözülmesini bekleyin, göbekten deri altı enjekte için 1'lik insülin şırıngası kullanın, şırıngada 10iu yazan miktar 1mg yapmaktadır, hergün 1 mg uygulayın.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com