Kategoriler

Meditech Pharma Winstrol 100mg 10ml

Meditech Pharma Winstrol 100mg 10ml
Marka: Meditech Pharma
Stok Kodu: m32421
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 690TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

MEDİTECH PHARMA WİNSTROL 100mg 10ml FLAKON

Meditech Pharma ürünlerimiz Orjinaldir, Resmi web sitesinden doğrulama kodunu girerek orjinalliğini sorgulayabilirsiniz.

Winstrol'ün özelliği, Kaliteli kas büyümesi, Güç Artışı, Hiç su tutmaz, yağ kaybı sağlar, Aynı anda kullanılan steroidlerin gücünü artırır. Son zamanlarda sporcular tarafindan kullanilan en popüler anabolik steroidlerden biridir. Örnegin, Ben Johnson'a mucizevi kosular yaptiran, bu anabolizandir. Kullanan birçok profesyonel vücutçunun, ölçülü ve sert definisyon görünümü buna misal teskil etmektedir. Ilk doping testlerinin yapildigi (Arnold Classic 1990) yarismalarinda, iyi dereceler yapmis bulunan taninmis vücutçular Shawn Ray ve Nimrod King'de, yapilan testlerde (Winstrol) Stanozolol'a rastlanmistir. Bu husus Dünya Vücut gelistirme Federasyonu'nün yayin organi olan Flex Mecmuasi'nin Temmuz 1990 sayisinda belirtilmistir. Itiraf etmek gerekirse, bu kadar tutulan Winstrol'ün, dogru tatbik edildigi taktirde, çok etkli oldugu gözlenmektedir. Enjekte edilen igne (winstrol) Stanozolol, tablet olanına göre daha etkilidir. Koşucu atletler arasında da oldukça popüler bir ilaçtır.

Winstrol (Stanozolol,stromba) diger steroidlere göre en önemli degisik özelligi, yağda degil suda çözülmesidir. Bunun anlami suda çözülen steroidlerin etkisi, yağda çözülen steroidlere nazaran daha kısa sürelidir. Bu da yağda çözülen Primabolan, Deca-Durabolin, Sustanon v.s. gibi steroidlere nazaran daha sık sürelerde kullanilmasina sebep olmaktadir. 

Su tutmama özelligi dolayısı ile yarisma öncesi dönemlerde kullanilan Winstrol (Stanozolol), bulk dönemi denilen, yağlı ve hacimli sezon devrelerinde de kullanilmaktadir.Bu devrede su tutmadiği için kilo artisi yapmasa bile, yağlanmaya müsait sporcularda, kaliteli ve yağsiz adele artisi ile kuvvet arttirimina sebep olur.
 
Kombinasyon: Hacim alma meraklilari, Winstrol ile birlikte, Danabol, oxymetholone, Testosteron veya Deca Durabolin karışımı kürler uygulamaktadirlar. Bazı profesyonel şampiyon vücutçular, günde 100 mg oxymetholone ve 50 mg winstrol kullanmaktadirlar. Yaşlı ve Çaylak tabir edilen yeni sporcularin da bunun biraz daha az dozunda kürler yaptigi ifade edilmektedir.
Ayrica; Masteron, Dianabol, Halostestin, Oxandrolone, Testosteron, Primobolan ve Growth Hormon degisik sekillerde Winstrol'e ilave olarak, alternatif degisik kürler halinde düzenlenebilmektedir.
 
Kullanımı: 50 mg Stanozolol her gün veya gün asiri enjekte edilebilmektedir. Genelde erkekler haftada 3-5 kadinlar ise haftada 1-2 igne yaptirmaktadirlar. Hap olanlar ise erkekler, günde 15-30 mg, kadinlar ise 5-10 mg kullanmaktadirlar. Sık ve uzun süreli kullanimlarda her sefer farkli bölgelere enjekte edilmesi önerilmektedir.
 
Yan Etkiler: Suda çözüldügünden igne yerleri ağrır aynı zamanda bu özelliği ilacın orjinalliğini kanıtlar. Basagrisi, kramp, kandaki kolestroldeki HDL, LDL degerlerinin degismesi, tansiyon ve karaciger e yüklenir.

Stromba,stanozolol,stanoject,winstrol,winstrol depot gibi farklı ticari isimlerde piyasada bulunabilir hepsi aynı üründür sadece markaya göre isim değişmektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com