Kategoriler

Max Labs Turinabol 10mg 90 Tablet

Max Labs Turinabol 10mg 90 Tablet
Marka: Max Labs
Stok Kodu: max4735
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.200TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

MAX LABS TURİNABOL 10MG 90 TABLET

Turinabol ilk olarak 1962 yılında Almanyada üretilmiştir, ilk yıllarında erkeklerde, kadınlarda ve hatta çocuklarda bile kas artışı ve kemik güçlendirme amaçlarıyla kullanılmaya başlanmıştır. 1990 yılında kandaki turinabol maddesini tespit eden cihazın geliştirilmesi ile aslında bütün olimpiyat sporcularının turinabol kullandığı ortaya çıkmıştır ve dönemin doping skandalı olarak kayıtlara geçmiştir. Bu sebebpten 1994 yılında turinabol üretimi tamamen durdurulmuştur ancak turinabole olan talep sayesinde hala blackmarket da satılmaktadır.

Turinabol diğer adıyla 4-chlorodehydromethyltestosterone diye adlandırılır, temelde danabol ve testosteron türevinden üretilmiştir. Saf kast kütlesini artırır, protein sentezini artırır, kırmızı kan hücrelerini artırır.

Turinabol kullanan bir sporcu güç, kuvvet, saf kas artışı etkilerinden faydalanacaktır, hem bulk hem defiansyon kürlerinde kullanılabilir, mükemmel bir bulk ürünü değildir ancak, definasyon kürlerinde oldukça faydalı bir üründür turinabol, kas sertliğini korur ve saf kas artışı yapar.

Tuirnabol yan etkileri yok denecek kadar azdır, herhangi bir pct ürün kullanmanız gerekmez.

Erkek sporcular arasında sıklıkla kullanılan bir turinabol kürüne örnek verecek olursak günde 50 mg oral turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol depot. Bu kullanım diyetle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-efedrin-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombine edilebilir. Sonuç olarak ise düşük yağ seviyesi, hatlı ve sert bir görünüm ve minimum adele kaybı sağlar.

Bu kür örneğinden ve yarattığı sonuçlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer turinabol Amerika’da satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı, Amerikalı vücutçular, ağırlıkçılar ve güç sporcuları bu ilaç için çılgına dönebilirlerdi. Oral turinabolün doping testlerindeki durumu bunun nedenlerinden biri olabilir. Günde 10-15 tabletlik kullanımlarda bile doping testinden 5 gün önce kesildiği takdirde testin negatif çıktığı görülmüştür.

Turinabol Kullanım; Erkekler için günde 4-8 tablet kullanımı uygundur, bayanlarda 2-4 tablet.  Hem hacim kürlerinde hemde kas korumalı yağ yakım kürlerinde kullanılabilir.

Örnek Kür; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com