Kategoriler

Hitech Medicals Stanobol 50mg 10 Ampul

Hitech Medicals Stanobol 50mg 10 Ampul
Marka: Hitech Medicals
Stok Kodu: htc23214
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

HITECH MEDICALS STANABOL 50MG 10 AMPUL

Ürünleri seri kodunu check etmek için; https://hitechmedicals.com/hm/check-product/

Winstrol, kaliteli kas büyümesi, etkileyici güç artışı, su tutmama özelliği ve önemli yağ kaybı sağlama gibi özellikleriyle bilinen popüler bir anabolik steroiddir. Son zamanlarda sporcular arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin, Ben Johnson gibi sporcuların mucizevi koşularını sağlayan etkenlerden biridir. Birçok profesyonel vücutçunun, ölçülü ve sert bir definisyon elde etmelerine yardımcı olduğu bilinmektedir. İlk doping testlerinin yapıldığı yarışmalarda (Arnold Classic 1990) tanınmış vücutçular Shawn Ray ve Nimrod King'in testlerinde Stanozolol'e rastlanmıştır.

Winstrol'ün en önemli özelliği, diğer steroidlere göre yağda değil suda çözünmesidir. Bu da onun etkisinin, yağda çözünen steroidlere nazaran daha kısa süreli olmasına neden olur. Bu nedenle, Winstrol genellikle daha sık aralıklarla kullanılır. Ayrıca, su tutmama özelliği sayesinde, yağsız kas kütlesini artırarak güçlenmeyi sağlar. Bu özellik, yarışma öncesi dönemlerde kullanılan Winstrol'ün, bulk dönemi denilen yağlı ve hacimli dönemlerde de tercih edilmesini sağlar.

Kombinasyon: Hacim kazanmak isteyenler genellikle Winstrol'ü Danabol, Oxymetholone, Testosteron veya Deca Durabolin ile kombine ederler. Profesyonel vücutçular arasında, günde 100 mg Anapolon ve 50 mg Winstrol kullananlar da bulunmaktadır. Yeni sporcular genellikle daha düşük dozlarda kürler yaparlar.

Winstrol Kullanımı: Stanozolol enjekte edilebilir formda günde bir veya her günün arasında enjekte edilir. Erkekler genellikle haftada 3-5 kez, kadınlar ise haftada 1-2 kez enjekte yaparlar. Tablet formda kullanımında ise erkekler genellikle günde 15-30 mg, kadınlar ise 5-10 mg kullanır. Uzun süreli kullanımlarda farklı enjeksiyon bölgeleri tercih edilmelidir.

Yan Etkiler: İğne yerlerinde ağrıya neden olabilen Winstrol, baş ağrısı, kramp, kolesterol seviyelerinde değişiklikler, tansiyon ve karaciğer problemlerine neden olabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com