Kategoriler

Hitech Medicals Primobol 100mg 10 Ampul

Hitech Medicals Primobol 100mg 10 Ampul
Marka: Hitech Medicals
Stok Kodu: htc375765
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.200TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

HITECH MEDICALS PRIMOBOL 100MG 10 AMPÜL  (METHENOLONE ENANTHATE)

ürünleri seri kodunu check etmek için; https://hitechmedicals.com/hm/check-product/

Primobolan, piyasada en güvenli anabolik steroidlerden biri olarak kabul edilir. Bu steroid, düşük kilolu çocuklar ve prematüre bebeklerin zarar görmeden tedavi edilmesinde başarıyla kullanılmıştır. Ayrıca osteoporoz ve sarkopeni gibi durumlar için reçete edilir. Ancak, Primobolan'ın temel amacı, kas erimesi hastalıklarını tedavi etmektir. Ayrıca, yetersiz beslenmenin tedavisinde de son derece etkilidir.

Vücut geliştirme dünyasında da Primobolan, Arnold'un en sevdiği anabolik steroidlerden biri olarak bilinir. Kadınlar için yüksek başarı oranına sahip birkaç anabolik steroidden biridir. Primobolan ve Anavar gibi steroidler, kadınlar için mükemmel seçeneklerdir çünkü virilizasyon riski çok düşüktür.

Primobolan'ın en etkili olduğu dönemler, definasyon ve saf kas kazanımı kürleridir. Bu kürlerde, kalori açığı oluşturulması gerektiği bilinmektedir. Ancak, Primobolan kullanıldığında, diyetinizde kalori açığı olsa bile yağsız kas kaybı yaşanması zor olacaktır. Dolayısıyla, definasyon veya saf kas kazanımı hedefiyle bir kür yapacaksanız, kürünüzde mutlaka Primobolan olmalıdır. Primobolan kullananlar genellikle daha sıkı ve daha belirgin bir görünüme sahip olurlar.

Primobolan Kullanımı: Uzun esterli olduğundan haftada bir veya iki kez enjekte edilir. Genellikle 8-12 hafta kullanılır. Primobolan Depot, kas içine enjeksiyon yoluyla uygulanır. Haftada 200-400 mg kullanımı önerilirken, bayanlar için 100 mg yeterlidir. İlk defa Primobolan kullanan biri, 8 haftalık bir kürde 5-9 kg arası bir kilo alabilir; ancak, vücut bir miktar su tutabilir ve kesildiğinde ani kilo kaybı yaşanmaz.

Primobolan Kombine: Definasyon veya temiz büyüme kürlerinde iyi kombine olduğu ilaçlar arasında Winstrol, Testosteron propionat, Masteron, Oxandrolone bulunur. Büyüme kürlerinde ise Deca, Testosteron Enanthate, Trenbolone Enanthate, Anadrol, Boldenone gibi ilaçlarla iyi bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Amacınıza uygun bir şekilde iletişim hattımızdan yardım alarak kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Koruyucu supplement olarak, Liv52, Milk Thistle, Artichoke gibi desteklerden yardım alabilirsiniz.

Primobolan'ın Yan Etkileri: Akne, doğal saç büyümesinde değişiklikler, yağlı cilt, klitoris büyümesi, penis büyümesi, ereksiyon sorunları, düzensiz adet dönemleri, ses değişiklikleri gibi yan etkiler görülebilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com