Kategoriler

Hitech Medicals Dianabol 10mg 100 Tablet

Hitech Medicals Dianabol 10mg 100 Tablet
Marka: Hitech Medicals
Stok Kodu: hit2255
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 950TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

HITECH MEDICALS TURINABOL 10MG 100 TABLET  

Urünleri seri kodunu check etmek için; https://hitechmedicals.com/hm/check-product/

Hitech Medicals'ın 10mg 100 tabletlik ürünü, Dianabol olarak bilinen hızlı ve etkili bir oral hacim steroididir. Bu steroid, özellikle Amerikalı sporcuların tercih ettiği ilk steroidlerden biridir ve kalsiyum kütlesi üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Tıpta genel metabolizmayı güçlendirmek ve protein sentezini desteklemek amacıyla birçok hastalıkta tedavi veya destek olarak kullanılmaktadır. Kimyasal yapısı, 17-Alpha-Methyl Testosteron'a oldukça benzer ve bu nedenle kullanıcılara yüksek seviyede güç ve hacim kazandırma özelliğine sahiptir.

Dianabol kullanımı genellikle günde 20-50mg arasındadır. Vücut ağırlığı ile tablet sayısı arasında doğrudan bir ilişki yoktur. Maksimum sonuçlar genellikle 8-10 hafta içinde elde edilir. 100 kilogramın üzerinde olanlar dahi günde 40-50 mg'dan fazla kullanmamalıdır. Çünkü daha yüksek dozlar, Anapolon gibi diğer steroidlerde olduğu gibi sonucu değiştirmez, ancak zarar riskini artırır. Yani 8 tablet almak, 4 tablet almaktan daha etkili değildir.

Dianabol'ün etkisi genellikle 3-5 saat sürer, bu nedenle günde en az 2-3 kez alınmalıdır. İlacı bıraktıktan sonra, kan dolaşımındaki etken madde olan "Methandienone" 3 gün içinde vücuttan tamamen atılır. Ancak, idrarda bu madde kan dolaşımından daha uzun süre kalabilir, bu nedenle doping kontrolüne girecek olanlar, testten 10-15 gün önce Dianabol kullanımını sonlandırmalıdır.

Kadın sporcuların bile günde 10-20 mg arasında dozlarla olağanüstü sonuçlar elde ettiği bilinmektedir. Bayan sporcular genellikle 2-4 tablet arası dozlarla 4-6 haftalık kürler yaparak yeterli gelişme ve güç artışı sağlarlar.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com