Kategoriler

Gideon Pharma Winstrol 50mg 10ml

Gideon Pharma Winstrol 50mg 10ml
Marka: Gideon Pharma
Stok Kodu: gd32525
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.200TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

GIDEON PHARMA WINSTROL 50MG 10ML Made in Germany

Gideon Pharma ürünleri check kodludur, ürün üzerindeki kod ile resmi sitesinden doğrulama yapabilirsiniz. gideonpharma.com

Winstrol, kaliteli kas büyümesi, etkileyici güç artışı, su tutma olmaması, önemli yağ kaybı sağlama ve aynı anda kullanılan diğer steroidlerin etkisini artırma gibi özelliklere sahiptir. Son zamanlarda sporcular arasında popüler olan anabolik steroidlerden biridir. Örneğin, Ben Johnson'ın olağanüstü performanslar sergilemesine neden olan bu anabolik steroiddir. Profesyonel vücutçuların birçoğunun, dengeli ve sert bir görünüm elde etmelerine yardımcı olması da buna örnektir. İlk doping testlerinin yapıldığı (Arnold Classic 1990) yarışmalarda, tanınmış vücutçular Shawn Ray ve Nimrod King gibi başarılı sporcularda Stanozolol'e (Winstrol) rastlanmıştır. Bu konu, Dünya Vücut Geliştirme Federasyonu'nun yayın organı olan Flex Dergisi'nin Temmuz 1990 sayısında belirtilmiştir. Winstrol'ün, doğru şekilde kullanıldığında oldukça etkili olduğu gözlenmektedir. Enjekte edilen Stanozolol, tablet formuna göre daha etkilidir.

Winstrol (Stanozolol), diğer steroidlere göre önemli bir farklılık gösterir; yağda değil suda çözünür. Bu, suda çözünen steroidlerin etkisinin, yağda çözünen steroidlere kıyasla daha kısa süreli olması anlamına gelir. Bu da yağda çözünen steroidlerin daha sık kullanılmasını gerektirir. Su tutmayan özelliği nedeniyle, yarışma öncesi dönemlerde olduğu gibi hacimlenme dönemlerinde de Winstrol (Stanozolol) kullanılabilir. Bu dönemde su tutmayacağı için, yağlanmaya yatkın sporcularda kaliteli ve yağsız kas artışı sağlar.

Kombinasyonlar: Hacimlenme döneminde olanlar genellikle Winstrol'ü Danabol, Oxymetholone, Testosteron veya Deca Durabolin gibi steroidlerle birlikte kullanırlar. Bazı profesyonel vücutçular, günde 100 mg Anapolon ve 50 mg Winstrol kullanır. Yeni başlayanlar ise daha düşük dozlarda kürler yaparlar. Ayrıca, Masteron, Dianabol, Halostestin, Oxandrolone, Testosteron, Primobolan ve Büyüme Hormonu gibi alternatif kürlerde Winstrol ile birlikte kullanılabilir.

Winstrol Kullanımı: Stanozolol her gün veya gün aşırı enjekte edilebilir. Genellikle erkekler haftada 3-5, kadınlar ise haftada 1-2 doz enjekte ettirirler. Tablet formunda olanlar ise erkekler için günde 15-30 mg, kadınlar için ise 5-10 mg kullanabilirler. Sık ve uzun süreli kullanımlarda, her seferinde farklı bölgelere enjekte edilmesi önerilir.

Yan Etkiler: Stanozolol suyla çözündüğü için enjeksiyon yerlerinde ağrıya neden olabilir ve bu özellik ilacın orijinalliğini kanıtlar. Baş ağrısı, kas krampları, kan kolesterol seviyelerinde değişiklikler, tansiyon artışı ve karaciğer üzerinde yüklenme gibi yan etkileri olabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com