Kategoriler

Gideon Pharma Testosteron Propionat 100mg 10ml

Gideon Pharma Testosteron Propionat 100mg 10ml
Marka: Gideon Pharma
Stok Kodu: gd215643
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.300TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

GIDEON PHARMA TESTOSTERON PROPIONAT 100MG 10ML Made in Germany

Gideon Pharma ürünleri check kodludur, ürün üzerindeki kod ile resmi sitesinden doğrulama yapabilirsiniz. gideonpharma.com

Testosteron propionat, testosteronun bir türüdür ve sentetik bir anabolik androjenik steroiddir. Kısa esterli bir form olup, intramusküler enjeksiyon yoluyla kullanılır. Genellikle sporcular ve vücut geliştiricileri tarafından performans artırıcı amaçlarla kullanılır. Testosteron propionatın özellikleri şunlardır:

  • Testosteron propionat, kısa esterli olması nedeniyle vücuda hızla emilir ve etkisini gösterir. Bu nedenle, diğer testosteron esterlerine göre daha hızlı bir etkiye sahiptir.
  • Testosteron propionatın yarı ömrü diğer testosteron esterlerine göre daha kısadır. Bu da daha sık enjeksiyon gerektirdiği anlamına gelir.
  • Testosteron propionat, protein sentezini artırarak kas kütlesinde ve gücünde artış sağlar.
  • Testosteron propionatın etkileri diğer testosteron esterlerine göre daha kısa süreli olabilir. Bu nedenle, daha sık enjeksiyonlar gerektirebilir.

Testosteron Propionat Kullanım Şekli ve Dozajı:

Testosteron propionat genellikle haftada birkaç kez intramusküler enjeksiyon yoluyla kullanılır. Dozaj, kullanıcının deneyim düzeyine, hedeflerine, sağlık durumuna ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak, tipik bir başlangıç dozu haftada 50-100 mg'dır.

Daha deneyimli kullanıcılar veya daha agresif hedefleri olanlar için dozajı artırabilirler, ancak bu durumda dikkatli olmak ve yan etkileri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com