Kategoriler

Gideon Pharma Testosteron Enanthate 250mg 10ml

Gideon Pharma Testosteron Enanthate 250mg 10ml
Marka: Gideon Pharma
Stok Kodu: gfs34578
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.300TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

GIDEON PHARMA TESTOSTERON ENANTHATE 250MG 10ML Made in Germany

Gideon Pharma ürünleri check kodludur, ürün üzerindeki kod ile resmi sitesinden doğrulama yapabilirsiniz. gideonpharma.com

Testosteron enantat, vücutta uzun süre kalıcı bir esterdir ve doğal bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amacıyla özellikle kadınlar ve çocuklarda güçlenmek ve kansızlıkla mücadele etmek için kullanılır. Ayrıca menopoz dönemindeki kadınlar için de kullanılabilir. Sporcularda kuvvet ve kas gelişimine yardımcı olur ve hızlı etki gösterir. Diğer doping ilaçlarıyla iyi bir şekilde birleştirilebilir.

Erkeklerde üreme yeteneğini artırabilir ve şimdiye kadar en popüler testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik ve androjenik etkisi olan bir steroiddir. Testosteron enantat, bugüne kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Ayrıca fiyatı da oldukça düşüktür.

Testosteron enantat, Testosteron propionat, Testosteron cypionate gibi diğer tüm testosteron hormonlarını içerir, ancak araştırmalar göstermektedir ki Testosteron enantat'ın etkisi daha güçlüdür ve anabolik etkisi daha yüksektir. Testosteron propionat, kaslarda azot retansiyonu ve protein sentezi üzerinde etkilidir, bu da hızlı kas kazanımına yardımcı olur ve aynı zamanda aktif metabolizma hızını artırır. Testosteron propionat ayrıca vücuttaki IGF-1 seviyelerini artırır, böylece güçlü anabolik etkilere yardımcı olur. Testosteron enantat'ın seviyeleri arttığında, vücutta hızlı toparlanma ve güç artışı gözlemlenebilir.

Testosteron enantat kullanımı haftada bir kez yapılır ve başlangıçta haftalık 250 mg kullanımı idealdir. Steroid kullanmamış bir sporcu için bu dozaj yeterlidir. Ortalama haftalık dozaj 500 mg ile 1000 mg arasındadır.

Testosteron enantat, diğer steroidlerle kombinasyon halinde kullanılabilir. Özellikle Anapolon (oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat ile kürler etkili sonuçlar verir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com