Kategoriler

Gideon Pharma Nandrolon Deca 350mg 10ml

Gideon Pharma Nandrolon Deca 350mg 10ml
Marka: Gideon Pharma
Stok Kodu: gid22532
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.800TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
1 yorum  1 yorum  |  Yorum Yap

GIDEON PHARMA NANDROLON DECA 350MG 10ML  Made in Germany

Gideon Pharma ürünleri check kodludur, ürün üzerindeki kod ile resmi sitesinden doğrulama yapabilirsiniz. gideonpharma.com

Deca, tıp alanında böbrek hastalıkları ve kemik gelişim rahatsızlıkları olan kişilerde, ayrıca ağır zaafiyet geçiren hastalarda hızlı iyileşme ve kilo alımı için kullanılmaktadır. Sporcular arasında da yaygın olarak kullanılmakta olup, neredeyse doping kullanan her sporcu büyük olasılıkla Deca kullanmıştır. Deca'nın sporcular üzerinde bir dizi etkisi bulunmaktadır. En belirgin etkilerinden bazıları şunlardır: ciddi kas kütlesi ve hacminin artması, eklem sakatlıklarının giderilmesi ve kemiklerin güçlendirilmesi. Deca, bulk kürlerinde vazgeçilmez bir ilaçtır. Kullanıma başlandıktan sonra protein sentezini artırmaya başlayarak etkisini göstermeye başlar. Somut etkiler genellikle 5-6. haftada görülmeye başlar, çünkü uzun esterli bir steroiddir.

Ancak, ilacın bazı yan etkileri de olabilir. Östrojen ve prolaktin seviyelerini artırabilir. Östrojen artışı genellikle su tutumu ile kendini gösterir ve jinekomasti riskinden kaçınmak için arimidex gibi anti-östrojen ilaçlar kullanılabilir. Bir diğer yan etki, "Deca dick" olarak bilinen cinsel istekte azalmadır. Bu yan etki genellikle haftalık olarak dostinex gibi ilaçlarla kesin kontrol altına alınabilir.

Deca Kullanımı: Deca enjekte edildikten ve kana karıştıktan sonra reseptöre bağlanma süresi yaklaşık olarak 3-4 haftadır. Bu nedenle, en az kullanım süresi 8 ila 12 hafta arasında olmalıdır. Haftada 600 mg'dan fazla alınması istenmeyen yan etkilere neden olabilir. 600 mg'ın üzerindeki dozajlar, progesterona ve östrojene dönüşebilir, bu da jinekomasti riskini artırabilir. Deca için ideal dozaj haftalık 400 mg'dır.

Deca Kombine Kullanımı: Deca uzun esterli bir steroid olduğu için, en etkili sonuçları elde etmek için genellikle uzun esterli Testosteron Enanthate ve Testosteron Cypionate gibi diğer uzun esterli ürünlerle birlikte kullanılır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com