Kategoriler

Gideon Pharma Boldenon 400mg 10ml

Gideon Pharma Boldenon 400mg 10ml
Marka: Gideon Pharma
Stok Kodu: gd231764
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.800TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

GIDEON PHARMA BOLDENON 400MG 10ML Made in Germany

Gideon Pharma ürünleri check kodludur, ürün üzerindeki kod ile resmi sitesinden doğrulama yapabilirsiniz. gideonpharma.com

Boldenon, kas büyümesini teşvik eden ve iştahı arttıran bir ilaçtır, bu nedenle kas geliştirmek isteyen sporcular tarafından tercih edilir. Hem hacim kazanma hem de diyet dönemlerinde kullanılabilir, ancak Boldenon'un kullanım süresi önemlidir. Somut sonuçlar elde etmek için en az altı hafta kullanılmalıdır. İlacı kullanan kişiler genellikle dört hafta sonra etkilerini görmeye başlar, ancak dört haftadan kısa süre kullanıldığında belirgin bir etki oluşmaz.

Ayrıca, düzenli kullanım sonrasında, Kür Sonu Tedavisi sürecini uzatmaya yardımcı olabilir. Boldenon hızlı bir etki sağlamaz, ancak düzenli kullanıldığında uzun vadede etkili olabilir. Özellikle 12. haftadan sonra kullanıldığında belirgin etkiler gösterebilir. Boldenon, hücrelere daha fazla oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerini artırarak iştah açabilir.

Boldenon'un kullanımı genellikle haftada 300-400 mg arasıdır ve haftada bir kez enjekte edilir. Dozaj erkeklerde 400 mg, kadınlarda ise 100-150 mg arasında değişir ve genellikle bu dozlarda kullanılır.

Uzun esterli olduğu için hacim kazanma döneminde Testosteron Enanthate ve Cypionate ile iyi bir şekilde kombine edilebilir. Diyet döneminde ise Trenbolon Acetate, Testosteron Propionat gibi steroidlerle kür çeşitliliği yapılabilir. Boldenon'un bir özelliği, sürekli bir açlık hissi oluşturmasıdır ve bu durum diyet döneminde zorluk çıkarabilir. Ancak bu durum metabolizmaya göre değişir, bazıları haftalık 750 mg aldığında bile açlık hissetmeyebilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com