Kategoriler

Exbiotech Turinabol 10mg 100 Tablet

Exbiotech Turinabol 10mg 100 Tablet
Marka: Exbiotech
Stok Kodu: exb4735
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 600TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

EXBIOTECH TURINABOL 10MG 100 TABLET

Araştırmaların bize gösterdiği vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar çıktığıdır. İşte bu dozajlarda turinabol tabletin işe yararlılığı göze çarpmakta. Güç,kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkili olabilmekte, östrojene bağlı yan etkiler ise çok sık rastlanmamaktadır. Su tutma olayı ise turanabolün yaratabileceği başka bir yan etki olsa da,anti östrojen kullanımının dengelenmesiyle su tutma miktarı da azaltılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı powerlifterlar arasında çok popüler bir ilaçtır turinabol.

Turinabol kullanımı hem bayan hem de erkek sporcularda iyi etkiler verebilir. Erkek sporcular arasında sıklıkla kullanılan bir turanabol kürüne örnek verecek olursak günde 50 mg oral turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol depot. Bu kullanım diyetle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-efedrin-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombine edilebilir. Sonuç olarak ise düşük yağ seviyesi, hatlı ve sert bir görünüm ve minimum adele kaybı sağlar.

Bu kür örneğinden ve yarattığı sonuçlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer turinabol Amerika’da satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı, Amerikalı vücutçular, ağırlıkçılar ve güç sporcuları bu ilaç için çılgına dönebilirlerdi. Oral turinabolün doping testlerindeki durumu bunun nedenlerinden biri olabilir. Günde 10-15 tabletlik kullanımlarda bile doping testinden 5 gün önce kesildiği takdirde testin negatif çıktığı görülmüştür.

Turinabol Kullanım; Erkekler için günde 4-8 tablet kullanımı uygundur, bayanlarda 2-4 tablet.  Hem hacim kürlerinde hemde kas korumalaı yağ yakım kürlerinde kullanılabilir.

Örnek Kür; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com