Kategoriler

Eklem-Sakatlanma Tedavi Peptid Kürü

Eklem-Sakatlanma Tedavi Peptid Kürü
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: bnlxtbbpc
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 3.500TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Eklem-Sakatlanma için Peptid Tedavi Kürü

Hangi seviyeden sporcu olursak olalım, spor hayatımızın bir döneminde muhakkak bir sakatlanmaya maruz kalıp düşüş yaşamışızdır, işte bu gibi durumlar için tb500 ve bpc157 den oluşan kombinasyon oluşan sakatlıkların tedavisinde ciddi katkı sağlar, öyleki neredeyse ameliyatlık olan durumlarda bile iyileşmeyi sağlayabilir. Bu kombinasyonu kullanmak için sporcu olmanız şart değildir. Herhangi bir yan etkisi yoktur, vücudunuzda oluşan herhangi bir yaralanma için kullanabilirsiniz.

TB500(Thymosin beta-4), performans arttırıcı bir ürün olarak kabul edilir ve yumuşak doku iyileşmesine yardımcı olması ve daha yüksek antrenman yüklerine olanak sağlaması nedeniyle Dünya Anti-Doping Ajansı tarafından sporda yasaklanmıştır. Milli sporcu iseniz vücutdan çıkış sürelerini dikkate alınız. TB-500 adlı peptid güçlü bir etkiye sahiptir. Diğer adı THYMOSIN BETA 4‘ dür. Klinik çalışmalarda TB-500’ün anti-enflamutuar özelliklere sahip güçlü ve doğal şekilde yaraları onarma özelliği kanıtlanmıştır. Özellikle dokuların yenilenmesinde çok önemli bir rolü bulunmaktadır. İç doku hasarları normalde 10 ay gibi bir sürede iyileşirken TB-500 ile yapılan tedavilerde 2 ay gibi kısa bir sürede dokuların hızlı bir şekilde iyileştirdi görülmektedir.

BPC-157, iyileşme ve kas büyümesi açısından etkileyici sonuçlar göstermiştir. BPC-157 (pentadekapeptid) başlangıçta mide ülserlerini hafifletmek için geliştirilmiş enjekte edilebilir bir peptid olacak şekilde formüle edildi. O zamandan beri cilt, kornea, kas, kolon, kan damarları, kemik ve tendonlar gibi farklı alanlarda çok çeşitli yaraların iyileşmesini hızlandırdığı bulunmuştur. Bu peptit, granülasyon dokusu oluşumu (yara boşluklarını dolduran doku), anjiyojenez (yeni kan damarlarının oluşumu) ve kolajen üretimi (insan vücuduna yapısal destek, güç ve esneklik sağlayan bir protein) dahil olmak üzere birçok önemli iyileştirici özelliğe sahiptir.

TB-500 (Thymosin Beta-4) Faydaları;

TB-500, doku onarımını teşvik edebilir ve yaralanma sonrası iyileşmeyi hızlandırabilir.
Sporcular arasında kas ve eklem rahatsızlıklarıyla mücadelede yardımcı olur.
Bazı çalışmalar, TB-500'ün kalp sağlığını iyileştirebileceğini öne sürer.

BPC-157 (Body Protection Compound-157):

BPC-157, tendonlar, bağlar ve kaslar gibi dokuların onarılmasını hızlandırır.
BPC-157'nin mide ülserlerini iyileştirebileceğini ve mide sağlığını destekler.

PAKET İÇERİĞİ

  • 2 Benelux Pharma BPC157 10mg
  • 3 Benelux Pharma TB500 10mg

Eklem-Sakatlanma için Peptid Tedavi Kürü Kullanımı;

TB500 yanında gelen steril sudan 1ml toz olan tb500 ürününe ekleyin çözülmesini bekleyin, çözüldükten sonra kullanıma hazırdır, dolapta saklayınız.

Enjekte için 1lik insülin şırıngası işinizi görecektir.

Pazartesi: 0.2 yani 2000mcg deri altı enjek edin, saat farketmez.

Perşebe: 0.2 yani 2000mcg deri altı enjek edin, saat farketmez.

BPC157 yanında gelen sudan 2ml toz olan BPC157 ürününe ekleyin çözülmesini bekleyin, çözüldükten sonra kullanıma hazırdır, dolapta saklayınız.

Enjekte için 1lik insülin şırıngası işinizi görecektir.

Hergün:  0.1 yani 1000mcg deri altı enjek edin, gece yatmadan önce.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com