Kategoriler

Choriomon HCG 5000IU 1 Flakon

Choriomon HCG 5000IU 1 Flakon
Marka: Turkish Pharmacy
Stok Kodu: ch35456
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 650TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

CHORIOMON 5000IU 1 FLAKON (HCG, PREGNYL)

Sporcuların aşırı testosteron kullanımı vücudunun kendi normal üretimini durdurur. Pregnyl ise, bu üretimin tekrar başlamasına yardımcı olarak, vücudun erkeklik hormonu seviyesini yükselterek testisleri çalıştırır. Çok çabuk etki ederek, Testosteron seviyesini vücudun orjinal dengesine getirir. Bu yüzden testislerin çalışmasını durdurmaması ve erkeklik kaybı olmamasi için, uzun süreli ve yüksek dozlardaki steroid kullanımlarında gereklidir.

Vücuda dışarıdan fazla olarak verilen steroidler sebebiyle, hormonlari idare eden hipofiz, vücuttaki erkeklik hormonu artışını dengelemek için, testislerdeki normal üretimin durdurulması sinyallerini verir. Pregnyl ise, vücuttaki testosteron seviyesini çabucak yükseltir. Hem dışardan hemde kendi hormon seviyenizin yüksekliği kürünüzün etkisini artırır.

Pregnyl erkeklerde androjen seviyesini %400 arttırır. Bu çok büyük bir seviyedir. Bir açıdan erkeklik organını koruduğu gibi, steroidlerin etki sahasınıda artırır. Bununla beraber östrojen seviyesi de doğal olarak yükselir.

Kullanımı: Hafif ve orta seviye kürlerde, kür sonrası 1 adet 5000iu enjekte etmeniz yeterlidir, Deca ve tren gibi ilaçların bulunduğu kürlerde ise tercihen 2 adet 5000iu yapmanız tavsiye edilir.

5000iu tek sefer enjeksiyonluktur, suyu karıştığı anda kullanılmalıdır, bölme bekletme dozaj ayarla gibi işlemler yapmayınız.

Enjeksiyonlar Nasıl Yapılır: Kuru toz, enjeksiyondan önce ampuldeki sıvının içerisinde eritilmelidir. Kas içerisine Örneğin kaba etlere, bacağın veya kolun yukarı bölümüne normal siyah uçlu ve yeşil uçlu iğnelerle yapılabilir. Ama en kolayı ve etkisinde hiçbir fark olmayan yöntem derinin hemen altına insülin iğnesiyle (örneğin karın duvarına) enjekte edilmesidir. Enjeksiyon deri altına yapılacaksa, siz tarafından kolayca gerçekleştirilebilir.

Yan Etkileri: Fazlası jinekomasti, fazla su tutma, libido artisi, ruhi dengesizlik, bas agrisi ve yüksek tansiyona yol açar. Tüm ilaçlar gibi, pregnyl’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com