Kategoriler

Eprex EPO 4000IU 0.4ml 6 Kalem

Eprex EPO 4000IU 0.4ml 6 Kalem
Marka: Turkish Pharmacy
Stok Kodu: ep56354
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 2.500TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
3 yorum  3 yorum  |  Yorum Yap

EPREX EPO 4000IU 4ML 6 ADET KULLANIMA HAZIR ŞIRINGA

Eprex, Epoetin Alfa, Alfa Epoetina, Epo, Human Erythropoietin

Sporcuların ve antrenörlerin dikkatini çeken en trend konulardan biri, EPO (eritropoietin) ilacı. EPO, vücutta doğal olarak üretilen ve esas olarak yeni kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyarma işlevi gören bir hormondur. Vücutda doğal olarak böbrekler tarafından üretilir.
Kırmızı kan hücrelerinin miktarını artırmak, egzersiz yapan kaslara daha fazla oksijen vermek için kanın oksijen taşıma kapasitesini artırır. Ekstra oksijen, kasların enerji üretimini önemli ölçüde artırır ve bu nedenle atletik performansı artırmaya yardımcı olur; daha yüksek yoğunluk ve daha uzun süreli antrenman sağlaması EPO'nun yaygın kullanımına yol açmıştır.
 Egzersiz yoğunluğunu, egzersiz seansının hacmini ve egzersizlerinin kalitesini artırmak isteyen vücut geliştiriciler ve "sürekli pump" kalmak isteyen sporcular tarafından çok talep görmektedir.
Ancak, EPO'nun kan güçlendirme etkisinin haricinde çok daha etkili ve faydalı yönleride vardır; Bunlar kandaki ph düşüşü neticesinde olan yorgunlukla mücadele, Nitrik Oksit artışı ve kas kütlesinin büyümesinde önemli rol oynayan besinlerin kaslara iletilmesi görevidir.

Özet olarak bir benzetme yapacak olursak, Epo kullanan bir sporcuyu, turbo ile upgrade edilmiş bir arabaya benzetebiliriz, daha çok girdi alan motor daha çok güç üretir. Yani, Epo kullanan bir sporcunun kaslarına oksijen ve aminoasit gibi besin öğeleri çok daha fazla ve hızlı iletileceğinden sporcuya ciddi derecede güç kuvvet ve dayanıklılık kazandıracaktır.

EPO atletler, vücut geliştirmeciler, Bisikletciler, Halterciler ve Güreşciler gibi bir çok spor dalında Kan dopingi olarak bilinir, ciddi derece güç kuvvet ve dayanıklılık artırır.

Epo soğuk ortamda muhafaza edilmelidir, sitemizden alacağınız ürün 5güne kadar soğukluğunu muhafaza edebilen soğuk strafor kutu ile gönderilecektir, 

EPO Kullanımı;

  • Kullanmadan önce 1 adet şırıngayı dolaptan çıkarınız ve 15-30 dk arası oda sıcaklığına gelmesini bekleyiniz. İğne kapağını kesinlikle kullanmadan önce açmayınız.
  • Enjekte edeceğiniz bölgeyi ve ellerinizi alkol ile steril ediniz.
  • Oda sıcaklığına gelen epo'yu göbek deliğine yakın olamayacak şekilde göbek çevresinde herhangi bir noktaya tamamını deri altı enjekte ediniz.
  • Haftada 3 kez, pazartesi-çarşamba-cuma olacak şekilde 3 doz vurulması tavsiye edilir. Kür süresi 4-6 hafta olabilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com