Kategoriler

Body Research Cypionat 200mg 10 ampul

Body Research Cypionat 200mg 10 ampul
Marka: Body Research
Stok Kodu: bd42454
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 0TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

BODY RESEARCH CYPİONAX 200mg 10 AMPUL (TESTOSTERON CYPİONAT)

Testosteron Enanthate ile Cypionate arasındaki tek fark Testosteron Enantat ortalama 10 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi elde etmek için her 5-7 günde bir enjekte edilmesi gerekir.
Testosteron Cypionat ortalama 15 gün aktivasyonu sürdürür. Maksimum etkiyi sağlamak için 7 günde bir enjekte edilir.

Etkisi aynıdır. Vücutta gösterdiği reaksiyon ise, propionat esterli ilaç daha az sıvı depolar ve sık sık enjekte edilir. Enanthate her 7 günde bir enjekte edilir. Cypionat ise enanthate'dan daha uzundur etkisi aynı enanthat gibidir. 
Enanthat Avrupa icadıdır ve avrupada kullanımı yaygındır. Cypionat ise Amerikan icadı ve orada çok kullanılır.
Uzun esterlidir 10 gün vücutta kalır. Natürel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçlı olarak, özellikle, kadın ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadinlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger bütün doping ilaçlariy-la iyi kombine olmaktadir.
Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Testosteron Enanthate bir başka önemli özelliği de fiyatı oldukça düşüktür.
 
Kullanımı: Haftalık 200 mg kullanımı ilk başlangıçta idealdir. Zaten daha önce hiç steroid kullanmamış bir sporcu için bu dozaj yeterlidir.Uzun esterli oldugundan haftada bir kere vurulur. Ortalama Haftalık doz 500mg-1000mg dır.
 
Kombinasyon: Ana temel steroid lerden biridir her ilaçla kombine olur. Özellikle Anapolon (oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat 'la kürleri çok etkili sonuç vermektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com