Kategoriler

Benelux Pharma Yohimbine Hcl 15mg 30ml

Benelux Pharma Yohimbine Hcl 15mg 30ml
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: bny456332432
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 600TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
4 yorum  4 yorum  |  Yorum Yap

BENELUX PHARMA YOHIMBINE HCL 15MG/ML 30ML

Benelux Pharma ürünlerini https://benelux-pharma.com/product-verification/ adresinden, ürün üzerinde yer alan seri numarası ile orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

Yohimbine hcl, yohimbe ağacı extraktının sentetik halidir. Erektil disfonksiyona yardımcı olmak ve vücut yağ oranını düşürmek için kullanılır, sporcular tarafından inatcı yağların yakılmasında çok etkilir.

Yohimbine hcl, vücuttaki adrenalin seviyelerini artırmanın yanı sıra normalde yağ yakımını baskılayan yağ hücrelerinde düzenleyici bir süreci engelleyerek çalışır.

Yohimbine hcl etkileri, kan şekerinin düşük olduğu vakitlerde alınırsa ancak görülebilir, yani bu demek oluyorki yohimbe hcl kullandığınız anda kesinlikle aç olmalısınız yoksa etki göremezsiniz. Aynı zamanda kan şekeri ile alakalı problemleriniz varsa etki göremeyebilirsiniz.

Yohimbine Hcl Dozaj;

Kilo başına 0.2mg Yohimbine hcl, kalp atış hızı ve kan basıncı gibi kardiyovasküler parametreler üzerinde önemli etkiler olmadan yağ yakımını artırmak için başarıyla kullanılmıştır. Sizde kullanırken Kilonuz*0.2mg şeklinde hesaplayarak kullanabilirsiniz, bu dozaj günlük 3 e bölmeniz yararınıza olacaktır.

Örnek Dozaj hesaplaması;

70kg lik bir sporcu için:  70x0,2mg= 14mg yohimbe hcl günlük   (Bu dozajı günlük 3 e bölünüz ve toplamda 14mg aşmayınız.)

80kg lik bir sporcu için: 80x0,2mg= 16mg yohimbe hcl günlük   (Bu dozajı günlük 3 e bölünüz ve toplamda 16mg aşmayınız.)

90kg lik bir sporcu için: 90x0,2mg= 18mg yohimbe hcl günlük   (Bu dozajı günlük 3 e bölünüz ve toplamda 18mg aşmayınız.)

100kg lik bir sporcu için: 90x0,2mg= 20mg yohimbe hcl günlük   (Bu dozajı günlük 3 e bölünüz ve toplamda 20mg aşmayınız.)

Kardiyovasküler sistem yohimbin hcl gibi bir uyarıcı ajanı kullanmaya hazır olmayabileceğinden, daha yüksek vücut ağırlığındaki sporcular dikkatli olmalıdır. Yohimbini ilk kez kullanırken, her zaman yarım dozla başlayın ve devam etmeden önce toleransı değerlendirin.

Yohimbini diğer ilaçlar ile kombine etmekten kaçının, tercihen tek başına kullanın. Clenbuterol, Efedrin gibi maddeler ile kombine etmeyin. Tek Başına kullanın!

Kalp rahatsızlığı, Tansiyon problemleri, Psikiyatrik sorunlar ve Böbrek rahatsızlığı gibi rahatsızlıklardan herhangi birine veya bir kaçına sahip olan biri için Yohimbine hcl tavsiye edilmez.

Sitemizde bulunan yohimbe hcl ürünlerinin herkesde çalışacağının garantisi verilmez, reseptörlerin doluluğu kişinini genetiği gibi faktörler bu ilaçların etkinliğini çok değiştirmekte. Memnun olan bir çok müşterimiz mevcut beğendiklerinde 4-5 şişe birden alıyorlar ancak nadirende olsa hiç etki etmedi diyenler oluyor, sipariş verirken lütfen bunu göz önünde bulundurun. Ilacın orjinalliği ile ilgili en ufak bir şüphe yoktur istediğiniz laboratuarda test ettirebilirsiniz.

Böbrek koruyucu olarak Cystone alabilirsiniz beraberinde  

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com