Kategoriler

Benelux Pharma Trenbolone Enanthate 250mg 10ml Flakon

Benelux Pharma Trenbolone Enanthate 250mg 10ml Flakon
Marka: Benelux Pharma
Stok Kodu: bnx34333
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 900TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
2 yorum  2 yorum  |  Yorum Yap

BENELUX PHARMA TRENBOLONE ENANTHATE 250MG 10 ML FLAKON

Benelux Pharma ürünleri seri kodunu check etmek için; https://benelux-pharma.com/product-verification/

Yağı ince olduğu için enjeksiyon yaparken dikkat ediniz hızlı basmayın enjektöre, ortalama 30 saniyede enjekte ediniz, her ürün için geçerlidir.

Yapılan laboratuar testi sonucunda 1ml de 245.73mg Trenbolon Enanthate hammaddesi tespit edilmiştir ürün orjinaldir.

Benelux Pharma Trenbolon Enanthate 250mg Laboratuar Saflık Test Sonucu için tıklayın.

Trenbolone enanthate yüksek androjenik ve anabolik etkisi olan uzun esterli bir ilaçtır. Trenbolone enanthate, vücut için önemli bir gövde hormonu olan IGF-1 üretimi yapar. Bu insan vücudunda her bir hücre için çok önemlidir, büyümeden sorumlu hormon diyebiliriz. 19-nor anabolik steroid olan Nandrolone gibi aynı ailedendır. İlk kullanimlarda fazla doz alinmamali ve gelismeler kontrol edilmelidir. Kuvvette çok arttirim yapmayla beraber kilo alımı içinde uygundur. Kadinlar için ise yüksek dereceli anrojendir. Bu steroid definasyon etkili, sert görünümlü, vücut yağını ortadan kaldıran, aynı zamanda, çok büyük bir kas eklemek için ideal bir anaboliktir. Trenbolon Enanthate kırmızı kan hücresi ve yüksek düzeyde protein sentezini artırarak, azot retansiyonu düzenler. İlk kür için Trenbolon uygun değildir 3. kür'de trenbolon kürü yapmanızı tavsiye ederim.

Trenbolon Enanthate Kullanımı: 8-10 haftalık süre içerisinde kullanılabilir.

70–80 kilogram ağırlığındaki sporcular ilk 4 hafta 200mg sonraki 5–8 haftalarda 300mg Trenbolone alabilirler. Bunun yanında genellikle libido seviyenizi dengelemeniz açısından kür boyunca 40–50 mg proviron önerebiliriz. Proviron kullanımında Testosterone hormonlarının hücrelere bağlanmasına yardımcı olur ve daha iyi kombine olurlar. Böylece kendi hormon seviyenizde çok düşmemiş olur.

80–100 kilogram ağırlığındaki sporcularda ise ilk 4 hafta 300mg ile başlanır, 5-6 Haftalarda 400mg alınabilir ve son 7-8 haftalarda 500mg a kadar çıkılabilir. Bu sefer ise günlük 75mg proviron almanızı öneririm. Jinekomasti gibi bir durum olursa eğer günlük 2.5mg letrozol alabilirsiniz. 500mg Trenbolone kullananlar çok agresif bir yapıya sahip olabilirler.

100 kilogram ve üzeri sporcularda ise ilk 4 hafta 400mg sonrasında ise 5–8 haftalar arasında 500mg önerebilirim.

Trenbolone Kullanımında tuz ve şeker çok tüketmeyin, kalbinizi yorabilir, gereksiz yağ birikimi kan pompalanmasını yavaşlatır ve kalp kan pompalamak için daha fazla çaba sarf eder. Trenbolon kürlerinde cinsel isteğin düştüğünü fark ederseniz dostinex veya cabaser almanızı tavsiye ederim.

Trenbolon Kombine: Deca veya Boldenone ile daha fazla güç eldetmek çelik gibi kaslara sahip olmak içinde kullanabilirsiniz. Trenbolone kendisi bir güçtür, onun yoğunluğu ve sertliği kitle anlamda olağanüstü sonuçlar çıkartır. Winstrol, Dianabol ve Testosteron mix türleriyle iyi kombine olup şişirme kürlerinde etkilidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com