Kategoriler

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 tablet

Balkan Pharma Halotestin 10mg 100 tablet
Marka: Balkan Pharma
Stok Kodu: s34278
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 2.500TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

BALKAN PHARMA HALOTESTİN 10MG 100 TABLET

Balkan pharma ürünlerimizin orjinalliğini https://b-p.md/ resmi sitesinden doğrulayabilirsiniz. Seri numarası 14 haneden oluşmaktadır ve sadece blister üzerinde yazar. /balkan-pharma-orjinallik-kontrolü

Halotestin powerlifterlar ve güçlü olması gereken atletler arasında efsanevi bir konuma sahip olan ilaçtır. Halotestin’le ilgili fark edeceğiniz ilk şey anabolik ve androjenik tablodaki değerleri olacaktır. Bu ilaç 19x anabolik değere ve 8.5x’de androjenik değere sahiptir.

HALOTESTİN’İN ETKİLERİ

Halotestin hematocrit (kan hacmine göre alyuvarların-kanın şekilli elementlerinin-belirlenmesidir) ve hemoglobin (eritirioritlerde bulunan,molekül ağırlığı 68000 olan ve oksijen taşımakla görevli olan demir içeren kırmızı renkteki heteroprotein. Hemoglobin dokulardan karbondioksidi alıp,akciğerlerde oksijenle değişimini sağlar ve dokulara böylece oksijen taşınır) seviyelerini artırabilir,tıpkı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelerimizin yaptığı gibi. Halotestin ayrıca enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleri de vücutta ekstradan yapmaktadır,bu da kuşkusuz atletlere daha fazla enerji,ekstra güç sağlamaktadır. Görüldüğü üzere halotestin vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde derin ve önemli katkılara sahip. Peki biz sporculara bunun katkısı ne? Yukarıda yazılan tüm bilimsel açıklamalar gösteriyor ki halotestin açıkça güç artışı,enerji seviyesinde yükselme ve vücutta tıkır tıkır işleyen bir mekanizme sahip. Sporculara getirdiği olumlu bir noktada Rugby gibi,karışık dövüş sanatları gibi branşlarda çok işe yaramasıdır.

Unutulmamalıdır ki Halotestin özellikle definasyonda ve kuvvet artırmada etkilidir,büyüme ve kilo kazanma amaçlı olarak Halotestin kullanan sporcular hayal kırıklığına uğramaktadırlar.

Fluoxymesterone Definasyon çevrimi sonunda, düşük karbonhidrat diyeti ile düzenli olarak kullanıldığında sporcularda daha fazla güç, definasyonlu, sert, çizgili, kas görülür. Yağ yakımını artırır ve yağ depolanmasına izin vermez.
 
Kullanımı: 15-25mg Günlük kullanım için uygundur.
 
Kombine: Deca ve durabolin ile güzel kombine olur. Kitle oluşumu için 400-800 mg Testosteron Enantat ve 20-30 mg Halotestin iyi bir karışımdır.
 
Yan Etkiler: Halotestin ilaç kullanımı için karaciğeri iyi korumalı günlük bol su içmek gereklidir.
Yağlı cilt, akne, asabiyet.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com