Kategoriler

Arimidex-Anastrozol 1mg 28 tablet

Arimidex-Anastrozol 1mg 28 tablet
Stok Kodu: a34341
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 1.000TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
2 yorum  2 yorum  |  Yorum Yap
ARİMİDEX-ANASTROZOL 1MG 28 TABLET
 

Arimidex (Anastrozol) tıpta adet sonrası kadınlarda östrojen seviyesini düşürmek için kullanılan bir anti-östrojendir. Kadınlarda meme kanseri tedavisi için kullanılır. İçinde kanser geçmesi sizi korkutmasın, anti-östrojen bir ilaç olan Arimidex gayet masum bir ilaçtır. 

Sporcular tarafından ise kür içinde anabolik kullanımından kaynaklı östrojen artışını baskılamak için kullanılır. Testosteron, deca gibi ilaçlar var ise kürünüzde ve ayrıca jinekomasti yatkınlığınız var ise koruyucu olarak arimidex almanız tavsiye edilir. Kimi sporcular tarafından arimidex'in kürün etkisini azalttığı belirtilmiştir, şu sebepdendir; arimidex su tutumunu engeller bazı sporcular bu su tutumunu özellikle ister çünkü su tutumu demek büyük görünmek demektir ancak kas kazanımında herhangi bir negatif etkisi yoktur.

Arimidex kullanıp kullanmamak tamamen opsiyoneldir, eğer jinekomasti yatkınlığınız var ise muhakak kullanın ancak arimidexin ne olduğunu bilmeyip yıllardır kür yapan insanlarda mevcut, tamamen bünye ile alakalıdır.  Haftalık 750mg testo alıp arimidex ihtiyacı olmayan biride olabilir, haftalık 250mg testo alıp hemen jinekomasti belirtisi gösteren biride olabilir.

Jinekomasti belirtileri nelerdir?

  • Göğüs ucunda batma veya sertlik
  • Göğüs ucu hassasiyeti
  • Göğüs ucunda kitle oluşumu

Eğer bu belirtlerden herhangi biri görülmeye başlandıysa acilen arimidex almanız gerekir.

 

Kullanım; Arimidex için tavsiye edilen optimum dozaj 0.5mg dır. Profesyonel vücut geliştiriciler kür programlarına göre 3.0 mg'a kadar doz artırabilir. Kadınlar için doz günde 1mg dır. 

Korunma amaçlı kür içinde gün aşırı yarım tablet alınması tavsiye edilir
 

Yan Etkileri: Anastrozol (Arimidex) bilinen hiçbir tehlikeli yan etkisi yoktur. En bilinen yan etkileri baş ağrısı, sivilce ve gece terlemesi vardır. Nadiren bazı yüz, ürtiker ve boğaz veya dilde şişme ile birlikte solunum güçlüğü ve şişliktir. 

 

Arimidex ve letrozol'ün farkı; Letrozol çok etkili bir anti-östrojendir ancak cinsel isteksizlik yapabilir. Arimidex de cinsel isteksizlik görülmez.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com