Kategoriler

Anapolon 50mg 20 Tablet

Anapolon 50mg 20 Tablet
Marka: İran Hormon
Stok Kodu: an42432
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 850TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

ANAPOLON 50MG 20 TABLET (ANAPOLON,ANADROL, OKSIMETOLON)

Anapolon 1960 yılında Zoltan Anadrol tarafından geliştirilip piyasaya sürülen bir anabolik steroidtir. Asıl olarak kullanımı kemik erimesi ve anemi tedavisi üzerinedir ama sahip olduğu yüksek anabolik güçten dolayı hastalıktan dolayı güçten düşmüş zayıf hastalar üzerinde de dayanıklılığı artırmak amacıyla kullanılır.

Anapolon içeriğinde oxymetholone hammaddesini içeren bu ilaç, kilo kazanımını kırmızı kan hücreleri üzerinden yapar, aynı zamanda güç artışı da sağlar. Aynı zamanda iştah artışı sağlaması da iyi özelliklerindendir.

Her nasılsa bu özelliklere karşıt enteresan bir özelliği daha vardır bu ilacın, çok fazla anapolon kullanımı ciddi derecede iştah düşüşüne neden olabilir ve kilo kazanımını zor hale getirebilir. Unutulmamalıdır ki kişi iyi beslenemez ise iyi şekilde de gelişemez.

Dihydrotestosterone (DHT) türevinden türeyen Anapolon, 17 Alpha Alkylated steroidtir (17-aa). 17 aa kimyasal olarak 17.karbon durumuyla değiştirilmiş ve bu sayede first pass (ağızdan geçiş) yoluyla metabolizma da çalışması sağlanmıştır. Bu değişikliğin iyi yanı kuvvetli bir anabolik steroidi oral yolla alabilecek olmamızdır, bu durumun kötü yanı ise karaciğere toksit etkisidir.

Karaciğere toksit etkisi olduğundan bahsetmiştik, bu olumsuz durumu karaciğer enzimlerini yükselterek yapmaktadır. Buna rağmen bilinçli ve fazla olmayan kullanımda karaciğerin mükemmel derecede olan kendini toparlama gücü sayesinde ciddi zarardan büyük ölçüde kaçılınabilmektedir. Karaciğer bir kürden sonra kısa sürede eski değerlerine kendiliğinden dönebilmektedir.

Anapolon'un neden bulk için tercih edildiğini rahatlıkla anlayabilmemiz için bize verebileceği özelliklere bakmamız yeterlidir. Cutting dönemlerinde kullanımı pek rastlanan bir durum değildir buna rağmen yarışma dönemlerinde veya vücut geliştirmeden ayrı diğer branşların müsabaka tarihlerine yakın zamanlarda birçok müsabık Anapolon'u müsabakanın son haftalarında kullanmaktadırlar. Vücut geliştirmeden ayrı branşlarda müsabık sporcular müsabakaya yönelik kuvvet için Anapolon'u vücuttaki yarılanma ömrünü avantaja çevirerek kullanırlar. Vücut geliştirmede ise müsabakadan önceki son hafta karbonhidrat alımını yükselttikleri dönemde kullanan sporcular vardır. Bu dönemde su tutumuna karşı dikkat edilmesi gerektiğinden sıkı bir diyetin son haftaya kadar süre gelmesi önemlidir. Bu dönemde diyete alışmamış vücut tarafından alınan Anapolon gereğinden fazla su tutabilmektedir.

Anapolon Kullanım dozajı; Genellikle günlük 50mg olarak tavsiye edilir.

Kişisel önerim olarak 1-4 hafta boyunca günde 100-150 mg arası (kiloya göre 50'de olabilir) dozajlamalar uygulanabilir, iyi bir androjenik steroid ile kombine edilmeli ve 3-4 günde bir tablet olmak üzere Arimidex gibi bir anti-östrojen alınmalıdır. Her ne kadar bilinçli kullanımda karaciğerin kendini toparlama kabiliyetinden dolayı kalıcı hasar olması düşük bir ihtimal olsa da Milk Thistle, Enginar hapı, deve dikeni tohumu gibi karaciğer destekleyicileri ile önlem alınması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis24.com